ARTIK GÜNEŞ GAZETESİ BİR ÖZÜR DİLEMELİ, YAHUT O DAİREYİ İDDİA ETTİĞİ FİYATTAN SATMALIDIR!

01 Mart 2018 Perşembe 13:19

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan partisindeki PKK artıklarına sahiplenmesinden dolayı hiç haz etmeyiz ama bu haberde ailesinin aldığı tavrı da alkışlamazsak ayıp ederiz. Buradan AKP'lilere sadece şunu söylemek istiyoruz. SIRA SİZDE! satın bakalım mallarınızı iddia ettiğiniz değerlere.. ya da kaynağını açıklayınız!

ARTIK GÜNEŞ GAZETESİ BİR ÖZÜR DİLEMELİ, YAHUT O DAİREYİ  İDDİA ETTİĞİ FİYATTAN SATMALIDIR!
 CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kızı Zeynep Kılıçdaroğlu'na ait olan Ataşehir'deki daire ile ilgili bugün önemli bir gelişme yaşandı.

Hürriyet'in iddasına göre, Zeynep Kılıçdaroğlu, söz konusu daireyi 100 bin dolar karşılığında Güneş Gazetesi'nin sahiplerine sattı. Tapu devir işlemleri saat 16.00'da tamamlandı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kızı Zeynep Kılıçdaroğlu'na ait olan Buz Rezidans’taki ev ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Zeynep Kılıçdaroğlu, kısa bir süre önce yandaş Güneş gaztesine bir mektup yazmış ve söz konusu daireyi 100 bin dolara satmaya hazır olduğunu belirtmişti.


Kılıçdaroğlu da daire için “Ev benim üstüme olmadığı için kızımın evi. Gazeteye kızım doğrudan doğruya mektup gönderecek, ‘vekalet verdiğiniz avukatı bildirin, evi satmaya hazırız’ diye. Böylece '1 milyon dolarlık' evden kurtulmuş olacağız.” demişti.


DAİRE 100 BİN DOLARA SATILDI


Hürriyet'ten Dinçer Gökçe'nin aktardığı bilgilere göre, Zeynep Kılıçdaroğlu, söz konusu daireyi 100 bin dolar karşılığında Güneş Gazetesi'nin sahiplerine sattı. Tapu devir işlemleri saat 16.00'da tamamlandı.


GÜNEŞ GAZETESİ ‘EVİ BİZE SATIN’ DEMİŞTİ


Hükümete yakın Güneş gazetesi Kılıçdaroğlu’nun sözlerini haberleştirerek “100 bin dolar hazır tut sözünü. Güneş olarak biz o eve talibiz” manşetini atmıştı. CHP lideri Zeynep Kılıçdaroğlu’nun, Güneş gazetesi sahibi Zeki Yeşildağ’a aynı gün mektup yazarak bu teklifi kabul ettiğini duyurduğu öğrenilmişti. Mektupta Zeynep Kılıçdaroğlu Güneş gazetesi yönetimine “100 bin ABD Doları karşılığı Türk Lirasına daireyi size satmaya hazır olduğumu bildiririm” demişti.

zeynep-kilicdaroglu-na-ait-olan-atasehir-deki-daire-satildi-433651-1.


(Kaynak: Hürriyet, BirGün)

Yorum Gönder

@name x