Bahçeli'den Akıncı'ya istifa çağrısı

08 Şubat 2020 Cumartesi 15:45

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Mustafa Akıncı’nın onurlu ve şerefli hareket ederek görevinden affını istemesi yegane beklentimiz ve temennimizdir." dedi.

Bahçeli'den Akıncı'ya istifa çağrısı
MHP Genel Başkanı Bahçeli, KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı ile ilgili olarak, "Mustafa Akıncı’nın onurlu ve şerefli hareket ederek görevinden affını istemesi yegane beklentimiz ve temennimizdir." dedi.

Bahçeli, "Akıncı'nın Cumhurbaşkanlığından derhal istifa ederek emaneti Kıbrıs Türklüğü’nün iradesine tevdi etmesi kaçınılmaz bir sorumluluktur." ifadelerini kullandı.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı’nın sık sık bahsettiği diyalog devriliş ve tükeniş, dile getirdiği çözüm formülü çöküş ve çürüyüştür." diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Çağatay 2 ay önce yorumlandı

Sayın bahçelinin akıncıya tepkisine hak vermekle beraber,aynı şeyi bende kendisinden istiyorum...Sana artık güvenmiyorum sayın bahçeli...Yarın birgün akıncıya destek vermeyeceğinin bir garantisi yok...Dün hain bölücü türk düşmanı dediklerine bugünkü tavrın ortada...

0 Kişi beğendi.
Resim

bozkurt34 2 ay önce yorumlandı

türkiye kktcnin kurulması için nice bedeller ödedi şehitler verdi.her zaman kktcnin yanında oldu bay mustafa akıncı hatay gibi türkiyeye katılmak en büyük korkum diye laf etmiş.sen derhal cumhurbaskanlıgını bırak ve rum tarafına gec.rumlar bile senden daha dost.Allah türkiye cumhuriyeti kadar belanı versin.hain adam

0 Kişi beğendi.