BAHÇELİ'NİN AÇIKLAMASI O GAZETECİ'DE HAZIMSIZLIK YAPTI !

01 Temmuz 2015 Çarşamba 12:57

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "HDP oy verirse biz vermeyiz" sözleri CNN Türk sunucusu Mirgün Cabas'ı rahatsız etti.

BAHÇELİ'NİN AÇIKLAMASI O GAZETECİ'DE HAZIMSIZLIK YAPTI !

 Doğan Medyası'nın devlete ve millete yönelik nefret söylemleriyle meşhur Mirgün Cabas yine kendini tutamadı. Cabas, Deniz Baykal'a oy vermeyeceğini açıklayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye kinini Twitter'dan kustu.

Meclis Başkanlığı için yapılan oylamalarda ilk iki turda hiçbir aday yeterli oy (367) sayısına ulaşamadı. TBMM'nin yeni başkanını 3 ya da 4. turdaki oylama belirleyecek. Fakat MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 3 ve 4. tur oylamasıyla ilgili biz HDP ile aynı safta yer almayız açıklamasından sonra ibre AK Parti'nin adayından yana dönünce Mirgün Cabas çıldırdı.

Devlet Bahçeli'nin "Eğer yarın HDP, Deniz Baykal'a desteğini açıklarsa, biz Baykal'a oy vermeyiz" sözlerine sert eleştirilerde bulunan Mirgün Cabas DHKP-C skandalından sonra sabıka defterine bir yenisini daha ekledi. Tarafsız bir gazeteci kimliğiyle ekran başına geçtiğini iddia eden Mirgün Cabas MHP'ye tepkisini bu mesajla gösterdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x