BU SÖZLER OZAN ARİF'İN SÖZLERİNDEN DAHA ÇİRKİN DEĞİL MİDİR?

29 Haziran 2017 Perşembe 09:43

Kimse kimseye hakaret etmesin diyorsanız, başımızın tacısınız. Biz de onu diyoruz. Lakin birileri durmadan küfür ederken, bir taraf da bugüne kadar hiç bir kötü söz etmemişse işte o tarafın da hakkını vermeliyiz. Bugüne kadar saygısını bozmayanlara selam olsun. İyi bakın etrafınıza o insanlardan çok var! Ozan sadece gördüğü aşırılıklara tepkisini, sanatıyla dile getirmiş olamaz mı?

BU SÖZLER OZAN ARİF'İN SÖZLERİNDEN DAHA ÇİRKİN DEĞİL MİDİR?
 Aşağıdaki sözler söylenmiştir. Ozan da... adı üstünde devrin coşkusunu ve acısını yüreğinde hissedendir. Onu dile getirendir.

Ozan'a "şerefsiz" dedi diye kızanlar, şu aşağıdaki sözlere de kızarlarsa samimidirler.

"Bedbaht, şuursuz, iş birlikçi, Truva atı, hain, sahtekâr, devşirme, rezil, mandacı, satın alınanlar, kiralananlar, maşa, piyon, figüran, fason, vizyonsuz, başkalarının hizmetkârı, sinsi, virüs, müfteri, suyu ekmeği nifak, içimize sızmış, provokatör, proje elemanları, satılık şahsiyet, fiyatı olan devşirme, saray hafiyesi, saray lejyoneri, bozkurt görünümlü ak-trol, ak misyoner, ucube, satılmış, dönek, rezilliğin dibine inenler, çürük isimler, çirkef, sapkın, sefil ve yalancılar korosu, zavallı, omurgasız, fırıldak, namert, hayasız, bereketsiz, çürük yumurta, paralel kuluçkası, paralel iş birlikçisi, maskeli siyaset bezirganı, Türk düşmanları, Türkiye muhalifleri, iç ve dış karanlık odaklar, paralel virüs, yazar çizer artığı, kiralanmış köşe yazarı, sermaye beslemesi, doğrusu ve rotası şaşmış, sahte kahramanlar, kripto paralelciler, proje elemanları, sahte demokratlar, düzmece siyasetçiler, paralel kuluçkasına yatıp tavşan çıkarma sevdasına kapılan akıl fukarası nankörler, Twitter silahşoru, haçlı şövalyesi, tenekeden demokrasi fedaisi, paralel matruşkası, Pensilvanya süvarisi, okyanus ötesi kaçkınları, paralel artıkları, madrabaz, ajan, küresel güçlerin ve dış mihrakların piyonu, paketçi, değirmenci, ibreci, alan açıcı, selden kütük kapıcı, paratoner icat etmeye çalışan ebleh, maaşlı bordrolu suflör, yazıcı, şırıngalı gezici, prematüre operasyoncu, Makyavelist, deve kuşu, fitne ateşini canlandırıp büyüten, kağnı gölgesinde yatanlar..."

Ne kimse bu küfürleri etseydi, ne de Ozan'ı söyletseydi daha şık olmaz mıydı?

(Sosyal medyadan)


Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Mahmut çolak 13 ay önce yorumlandı

Genel başkanımız tamda doğru söylemiş durum tespiti yapmıştır

0 Kişi beğendi.