BU YÖNTEMLE MAHALLEYE MUHTAR BİLE SEÇİLİRSE HUZUR KALMAZ!

09 Haziran 2017 Cuma 01:50

Sabri Şenel, Ülkücülük gibi kutlu ve mübarek bir davada yaşanan seçimleri ve görevlendirmeleri isim vermeden eleştirdi. Yaşanan itme-kakmaların bu davanın ruhuna nasıl ters düştüğünü dile getirdi.

BU YÖNTEMLE MAHALLEYE MUHTAR BİLE SEÇİLİRSE HUZUR KALMAZ!
BU YÖNTEMLE MAHALLEYE MUHTAR BİLE
SEÇİLSE MAHALLE ASLA HUZUR BULMAZ!

Koltuğu kapıp, bir yolunu bulup mutlaka güç ve iktidarından dolayı haklı olduğu yapanın yanına kar kaldığı bir düzen; bu sevda bizim ruh ve mana iklimimizi yansıtmaz.

Bu yöntemle mahalleye muhtar seçilse o mahalle asla huzur bulmaz. Kaldı ki kutlu, mübarek bir camia suyun başını tutanın gelene tekme tokat ve sille ile saldırdığı; attığı tuttuğu ve sildiği kılıcını kardeşleri için sallayandan, "defolun gidin", "hain" diyenden reis olur mu?

Haksızlıklar karşısında asla dilsiz şeytan olmayacağız. Dağıtan değil toplayanın ödüllendirildiği bir düzeni hasretle ve hararetle bekliyoruz.

Komplo teorileri derin beka yaklaşımları; sizin bilmedikleriniz masalları; imtiyazlı derin ağbiler bilir.

Yazık! yazık halimize... şahsiyetçilik ve bozkurt olmak, önce kutlu ve mübarek doktrine sahip çıkan asil isyandır.

Babalarının mirası gibi oturdukları koltuklara imtiyazla yapışanların; garipler ve mazlumlar iki cihanda yakasına yapışacaktır.

Sabri Şenel

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Muammer kaya 1 yıl önce yorumlandı

Bunlar umudunu kesmiş iskeletorlar ha .mezar ha balgat ölene kadar oturmayı düşünüyorlar çorba kaynasın yeter diyorlar. ARTIK MUHALİFLERİYOK TOPLANIP HAREKETE GEÇSİN ŞU ÖLÜ TOPRAĞINI ÜSTÜMÜZDEN ATIN.

0 Kişi beğendi.