Devlet Bahçeli'den 'Milli Dayanışma Kampanyası'na destek: 5 maaşımla katılıyorum.

31 Mart 2020 Salı 10:14

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başkan Erdoğan'ın açıkladığı Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 maaşını bağışlayarak destek oldu..

Devlet Bahçeli'den 'Milli Dayanışma Kampanyası'na destek: 5 maaşımla katılıyorum.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı , Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 maaşını bağışlayarak destek oldu.

Bahçeli, Twitter hesabından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na yönelik paylaşımda bulundu.

Bahçeli'den 'Milli Dayanışma Kampanyası'na destek

.
İçinden geçilen zor günlerin dayanışma duyguları teşvik edilerek ve yardımlaşma hissiyatı harekete geçirilerek aşılacağına yürekten inandığını belirten Bahçeli, paylaşımında şunları kaydetti:

"Birbirimize el uzatırsak, zorda kalanlara destek verirsek hem insani hem de İslami sorumluluklarımızı yerine getirmiş oluruz. Bugün akşam Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmasını dikkatle takip ettim. 'Biz bize yeteriz' diyerek başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası hakikaten takdir ve tebriğe layıktır. Sayın Cumhurbaşkanımıza gönülden teşekkür ediyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak Milli Dayanışma Kampanyası'na 5 maaşımla katılıyorum. İnşallah bu günleri atlatacağız, inanç birliği yaparak, ortak akıl ve irade paydasında buluşarak huzurlu ve güvenli yarınlara beraberce ulaşacağız. 'Ben, sen' yok, 'biz' varız. Çetin şartları omuz omuza birlikte göğüsleyeceğiz. Nitekim biz Türkiye'yiz. Biz Türk milletiyiz. Birlikte çok daha güçlüyüz. Kovid-19'a asla teslim olmayacağız."

.
Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Çağatay 9 ay önce yorumlandı

Nasıl destek verirsin bahçe li...aklî melekelerini mi yitirdin...Devlet yönetenler kampanya başlatmaz bu acizliktir...olsa olsa bir kampanyaya destek verir...Vah vah davam ne hallere düştü...

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ülkücü 9 ay önce yorumlandı

suriyelilere 40 milyar dolar bize gelince hadi yardımlaşalım

0 Kişi beğendi.