DOĞADA BOZKURT AZALINCA, DOMUZ SÜRÜLERİ ARTARMIŞ!

20 Ocak 2018 Cumartesi 00:04

Sabri Şenel, bugünkü iktidarın yanlış politikaları ile bulunduğumuz coğrafyada yaşanmaya başlanan sıkıntıları yazdı.

DOĞADA BOZKURT AZALINCA, DOMUZ SÜRÜLERİ ARTARMIŞ!
 Suriye için Türkiye'nin iki hedefi vardı: Esad'ın gitmesi ve PKK'nın yok edilmesi...

İki hedef için de yanlış hesap yapıldı. En zararlı çıkan Türkiye oldu. Milyonlarca göçmeni ülkemizde bulduk.

Türkiye görülmedik bir güvenlik tehdidi ve kuşatılmışlık yaşıyor. Sahi, Atatürk'ün "Yurtta sulh cihanda sulh" ilkesi uygulansa ve komşudaki savaşa çanak tutulmasa; Emevi Camiinde öğlen namazı hayali İle gaza gelmesek, milyonlarca Suriyeliyi Cami merdivenlerimizde bulur muyduk?

Fantazi açılımla ve barış hayali İle PKK'lı teröristler PYD'ye militan deposu olur muydu?

Güneydoğu'nun dağlarında "Ne mutlu Türküm diyene" yazısı silinerek Bozkurt'lar bağlanınca, dağı taşı Ermeni dölü domuz sürüleri sardı.

Bozkurt Atatürk'ün izleri silinince, yerini domuz sürülerinin alması doğa kanunudur ama Bozkurt'ların dirilişi ve efsanenin geri gelmesini izliyoruz... dünya bunu güneydoğu'da izledi. Türk'e kefen biçilen her yerde; bozkurtça diriliş, direniş ve kutlu başkaldırı sürecektir!

Evet, Türk milletinden, devletinden ve bayrak vatan bütünlüğünden yana tarafız... bu kıyamete kadar sürecek ve bayrak ile sancak bir meşale gibi elden ele, gönülden gönüle taşınacaktır!

Sabri Şenel
Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ömer aras 1 yıl önce yorumlandı

Hislerime tercüman olduğun için teşekkür ederim.Güney doğuda görev yapan birisi olarak hep savunduğu m temel ilke devletin gitmediği yere başka unsurlar gider .yazının altına imza teşekkür ederim başkanim

0 Kişi beğendi.