GAZİANTEP EMNİYET ÇÖP KAMYONU KONUSUNDA AÇIKLAMA YAPTI.

04 Haziran 2018 Pazartesi 11:40

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü ısrarla Cumhurbaşkanının mitinginde de çöp kamyonuyla yol kapattığını söylüyor. Vatandaşlar ise merak ediyor: Acaba çöp kamyonunu Cumhurbaşkanının arabasının önüne mi çekmişler? Cumhurbaşkanını yolda mı bekletmişler?

GAZİANTEP EMNİYET ÇÖP KAMYONU KONUSUNDA AÇIKLAMA YAPTI.
 Gaziantep Emniyet Müdürlüğünün açıklaması şöyle:
02.06.2018  

​BASIN AÇIKLAMASI

İYİ Parti Genel Başkam Sayın Meral AKŞENER tarafından bugün 13.00- 16.20 saatleri arasında 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda bir miting programı yapılmıştır.

Söz konusu miting programı nedeniyle, İl Emniyet Müdürlüğümüzce yapılan değerlendirmeler neticesinde Sayın Cumhurbaşkanımız ve Siyasi Parti Genel Başkanları tarafından geçmişte yapılan miting tedbirleri ışığında 24 Haziran Seçimleri nedeniyle yapılacak mitingler için belirlenen güvenlik önlemleri uygulanmıştır.

Bu tedbirler kapsamında muhtemel bombalı araç saldırılarına karşı ana bulvar ve arterlerin kapatılmasında İl Emniyet Müdürlüğümüz, Kamu Kurumlarımız ve Belediyelere ait iş makinalarından yararlanılmaktadır.

İlimizde gerçekleştirilen siyasi parti miting programının olaysız bir şekilde sona erdirilmesi konusunda alınan tedbirler hassasiyetle uygulanmaktadır.

Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Başbakanımız ve diğer Siyasi Parti Liderleri miting programlarında uygulanan tedbirlere ilişkin fotoğraflar ilişikte sunulmuştur.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Yorum Gönder

@name x