HANİ TEPKİ? NİYE AB SALLANMIYOR?

23 Şubat 2018 Cuma 16:19

Sabri Şenel, Hollanda'nın aldığı son kararı değerlendirdi.

HANİ TEPKİ? NİYE AB SALLANMIYOR?
HOLLANDA'NIN SOYKIRIM KARARI, OSMANLI'YI KATİL İLAN ETMEKTİR!

HANİ TEPKİ? NİYE AB SALLANMIYOR?

İŞTE ATATÜRK, AVRUPAYI SALLAMIŞTI!

ŞİMDİ İSE, SADECE KLASİK BİR KAÇ KINAMA!!!!

Hollanda'nın Ermeni soykırım iftira yasası dedelerimizi katil ilan ediyor. Aslında katliamı yapan Avrupa'nın teşvik, tahrik ve desteklediği Ermeni  Taşnak çeteleridir.

Bugün aynı vekalet savaşı İle yine intikam peşindeler. Dün Taşnak olarak Ermeni katillerini destekleyen Haçlı batı, bugün PKK(PYD) DEAŞ, FETÖ İle karşımızdadır.

Erzurum, Bayburt, Gümüşhane, Ağrı, Van, Muş, Bitlis, Erzincan ve Kars illerinde, özellikle Ermeni katliamının görgü tanıklarının ifadeleri ve sabit toplu mezarlarda boncuk gibi dizilmiş naaşları ile Müslümanların katliamının izleri ispatlıdır.

1915 Ermeni tehciri zarurettir ve Osmanlı kararıdır. Osmanlı'yı savunmak, bu psikolojik ve diplomatik süreci iyi yönetememek savaşı vermekten geçiyor.

Seçimlerde AB gurbetçisi insanlarımız olabildiğince seçimlerde politize edilip sokağa dökülürken, bu Hollanda Meclisinin kararı karşısında yeterli makul demokratik meşru tepki tanıtımın olmayışı hüzün vericidir.

Biz Müslümanlıktan ve Türkiye'den vaz geçmedikçe, bu iftira kampanyası koro halinde devam edecektir.

Erzurum'u Rus işgali yıllarında, Ermeni kanlı çetelerinin Türk, Kürt, Alevi ya da Sünni demeden nasıl Müslüman ahaliyi avret yerlerinden kazıklara geçirdiklerini ve cesetlerin o direklerde çürüdüğünü Kazım Karabekir paşa şehri düşman işgalinden kurtarmak için gittiğinde, bizzat gözyaşları içinde müşahade ettiğini hatıralarında anlatıyor. Yine Gümüşhane'de namusları kirletilmesin diye genç kız ve gelinlerin kendilerini Harşit Çoruh ve Kelkit çaylarınıa atarak cesetlerinin bentlere takıldığına tarih sayfaları şahittir. 

Bugün aynı iddiayla başımıza bela edilen Ermeni Taşnak uzantısı geberttigimiz PKK'lılarin leşlerine ait görselleri de kullanıp, "Türkler ermenilerden sonra kürtlere de soykırım yaptı" diyerek bize 2. Dünya Savaşından sonra Almanya'ya uygulanan genocid yaptırımları tarzı yaptırımlar uygulamayı planlıyorlar. 

Savaş suçu isledigimizi iddia edip Kürt adı altında PKK'lılara bu ülkeyi yüklü tazminatlar ödemeye mahkum edecekler. Ekonomimiz bu borcu ödeyemeyeceği için işletmelere,onların işletme hakkına el koyacaklar. 

Bugünkü Almanyanın gelirinin yüzde 45ini hâlâ yahudilere savaş tazminatı olarak ödediği gibi. (100 yıllık bir cezası var)


Avrupa Türkleri, başta Hollanda olmak üzere ayağa kalkmalıdır. Hollanda ve Avrupa'da şafak sökmeli; katliamda ölen şehitlerin nurlu güneşi doğmalı ve dünya bu gerçeklerle aydınlanmalıdır.

Canımızı veriyoruz ama bugün terimizi, aklımızı, imkan ve kabiliyetlerimizi devlet ve millet olarak seferber etmeliyiz.

Yarın bu Haçlı korosu Ermeni ve Siyonist iddialarla torunlarımızın karşısına gelecektir.

Biz bedel ödemezsek, çocuklarımızı, torunlarımızı buradan siler, katleder ve sürerler; Türkiye, Irak ya da Suriye olur.

Ayağa kalk şehit torunu, gazi çocuğu! gün bu gündür.

Sabri Şenel

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 4

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ayhan Unsal 10 ay önce yorumlandı

Aklimin almadigi,Sozde ermeni soykirim meselesinde Turkiye olarak hep savunmadayiz ve hep biz yapmadik etmedik deyip duruyoruz.Ancak.elimizde.cok guclu belgeler var,bunlari niye savunamiyoruz bir turlu aklim ermiyor.Bunlar1-BM kararina gore 1920 den onceki olaylar gunun sartlarina gore gelisen olaylar olup ,soy kirim olarak nitelenemez,tehcir 1995 olmustur. 2-Ingilizler 1998 de Istanbulu isgal ettiginde,Ittihat Terakkinim 5 pasasini Maltaya goturup.soykirim suclamasi ile mahkeme etmisler ve sonunda soykirim degil,devletin hakli bir tehcir katari olduguna karar verip bu pasalari beraat ettirip birakmislardir 3-Yine Ermeni Basbakanlarda Kaznucyan,Osmanli devleti bu tehcirde haklidir.biz Rusya ve Fransanin tesviki ile Osmanliyi arkadan vurduk,ogunun sarlarinda devlet bizi en az kayip tehcir etti demistir. 4-Eger bu tehcir ozellikle yapilsaydi Istanbuldaki ve Orta anadoludaki ermenilere neden dokunulmadi,yine Istanbulda bircok muzisyen ve mimara sarayda yerverilmezdi 5-Tehcir aninda Osmanli Genel Kurmayinda;yanlis hatirlamiyorsam 81 subay ki bumun 11 i pasa dizeyinde idi,bunlarin onerisi ile bu tehcir gerceklesti.(Almanya buna ragmen soykirim tasarisini benimsedi). 6-Yine AHIM kararlarina gore SOY KIRIM kararlari Hukumet veya ilgili Devletlerin Parlementolarinda degil Uluslar Arasi mahkemenin kararina gore olur hukmu vardir. Ancak bu verileri niye savunamiyoruz veya bu verilerin isigi altinda verilecek soykirim kararlari TURKIYE CUMHURIYETI DEVLETI tarafinca YOK HUKMUNDEDIR diye bir bildiri niye yayinlamiyoruz aklim ermiyor,sayet bit bilen cikarda aciklarsa minnettar.kalirim.

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

necip ibanoglu 11 ay önce yorumlandı

Yuregine kalemine saglik Baskanim bir Türk milliyetcisi olarak yazinizdan dolayi kutlarim sizi

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Necip üçüncüoğlu 11 ay önce yorumlandı

Bu soysuzlarda gerekenleri tsk her alanda yapmalı benimde babaanem anlatti o dönemi ve yapılanları hakli olduğumuzu daha yüksek sesle anlatmalıyız bu emperyalist güçlere millî meselererde sagci solcu olunmaz sadece vatan vardır iyi geceler...Allah askerimize guc versin..

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ertugrul Tasci. 11 ay önce yorumlandı

Sabri Şenel baskanimiza bu Köse yazisindan dolayi teşekkür ediyorum. Yazdıklarınızı yakından takip ediyor,birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğu bu günlerde toplumun biinclenmedi icin yazilarinizin devamini diliyorum. Kaleminize ve Vatan askıyla o yüreğinize sağlık. Hürmetlerimle. Gurbetten ülke icin çarpan yüreklere selam olsun. Ertugrul Tasci.

0 Kişi beğendi.