HEPİMİZ ŞEHİT AYBÜKE VE NECMETTİN ÖĞRETMENİZ!

22 Haziran 2017 Perşembe 16:07

Öğretmenlerimiz şehit ediliyor!

HEPİMİZ ŞEHİT AYBÜKE VE NECMETTİN ÖĞRETMENİZ!
 Kırk yıl kölesi olunacaklar ; köleleşmiş leşlerin sıkça hedefindeler malesef ...

Tabi ki dualarımız olacak , tabiki lanetliyeceğiz ... Birey, toplum olarak sahiplenme adına duyarlılıklarımızı ziyadesiyle ortaya koyacağız koymalıyız da ...Ancak bu it sürüsünüde " mavi , yeşil "diye değil " elebaşı köpekler " diye tasnifleyip beyinleri dağıtılmalıdır ki cüret ve cesaretleri kırılsın!

Gerekirse bunun için ayrı gönüllü birlikler bile oluşturulur; yüreği yanan vatan evlatları tarafından... Genç öğretmen Necmettin Yılmaz tesadüfü bir eylemin kurbanı değildir .

Müteessir olduğumuz bu alçakça eylemlerin bir mantığı ve bir mesajı var .Bu terör mantığı ve mesajı doğru okunarak karşılığı fazlasıyla verilmelidir ...

Biliyoruz ki Türkiye karmaşık, kapsamlı ve çok yönlü bir saldırı sarmalının içinde!.. Onun içindirki doğru bir şekilde bilgilendirme , doğru yönlendirmeylede vatandaşımıza ve duyarlı insanlarımıza bu sürece destek olma açısından bir somluluk alanı oluşsun

Allah korusun; alınması gereken tedbirler vaktinde alınmazsa ; ihanetin planına göre yılgınlaşma , sinme , korkma ve teslim olma sürecine girilir !..Ancak herkes seyretse bu sürecin gelişimine Ülkücüler seyirci kalmayacaktır !.. Canlar , yürekler pare pareyken " Ya İstiklal , ya ölüm " pençesindeyken tükürürüm hukuğuna , demokrasisine , adaletine !.. " Eğer istiyorsan sulhu salah , hazır ol cenge "

Şehitlerimizin , Aybüke ve Necmettinlerin ruhları şad olması için dua edip , gayret sarfedenlerden Allah razı olsun

.(Ismi mahfuz)Yorum Gönder

@name x