İŞTE YAPACAĞIMIZ KENDİ ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER ABİDEMİZİN YİĞİTLERİNİN İSİMLERİ

17 Temmuz 2017 Pazartesi 11:54

Vatanı için kara toprağa düşen Ülkücü yiğitlerin hatırasını da bir gün şehitler abidesiyle ihya etmek bizlere borç olsun!

İŞTE YAPACAĞIMIZ KENDİ ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER ABİDEMİZİN YİĞİTLERİNİN İSİMLERİ

 BUNLAR ŞEHİT OLAN ÜLKÜDAŞLARIMIZ...TAYYİP BEY BUNLARA NE DİYECEKSİN
Abdil Gök Adana 27.05.1980
 

Abdullah Gülpınar Ankara 02.01.1978 
Abdullah İzci Kayseri 10.02.1979 
Abdurrahman Kılıç Gaziantep 15.03.1980 
Abdulkadir Toma Gaziantep 16.11.1979 
Adem Pekmezci Yozgat 05.09.1979 
Adem Taştan Samsun 25.02.1980 
Adem Tomay Adapazarı 08.02.1980 
Adil Demiröz Antalya 25.02.1978 
Adil Karagülle Artvin 31.07.1977 
Adil Şakar Çorum 01.07.1980 
Adnan Baydilli Elazığ 27.04.1979 
Adnan Koç İzmir 19.12.1979 
Adnan Ünver Konya 26.08.1980 
Adnan Yılmaz Samsun .....08.1980 
Adnan Yüzgün Muş 22.03.1978 
Ahmet Adil Okur Antalya 05.02.1980 
Ahmet Avlamaz Konya 25.05.1978 
Ahmet Aybak Tokat 12.03.1980 
Ahmet Çakıroğlu Trabzon 18.01.1979 
Ahmet Çebi Trabzon 16.01.1979 
Ahmet Çetin Çavdar İstanbul 24.01.1980 
Ahmet Duran Özhorta Adana 04.11.1979 
Ahmet Evcimen İstanbul ..........1980 
Ahmet Gökoğlu Kayseri 28.07.1980 
Ahmet Remzi Akbaş Adana 28.08.1980 
AHMET KERSE Gaziantep 30.01.1983 
Ahmet Levent Pamukçu Nevşehir 28.12.1979 
Ahmet Salman Ağrı 08.04.1980 
Ahmet Sarpkaya Hatay 13.10.1979 
Ahmet Serdar Tanrıtanır Adana 25.12.1978 
Ahmet Tekin Bingöl 13.08.1979 
Ahmet Tevfik Pampal Adana 22.10.1978 
Ahmet Yücelkaya Sivas 20.05.1978 
Akın Atalay Elazığ 07.10.1978 
Alaatin Gündüz Uşak 02.10.1978 
Alaatin Güvenler Kilis 29.11.1978 
Ali Alper Demir Ankara 30.06.1979 
Ali Avşar Adana 10.04.1977 
Ali Bakır Hatay ..........1981 
ALİ BÜLENT ORKAN Samsun 13.08.1982 
Alican Karaosmanoğlu Ankara 18.06.1977 
Ali Cıbır İstanbul 17.05.1979 
Ali Çakır Trabzon 09.02.1978 
Ali Çetin Kayseri 06.08.1979 
Ali Çetiner Gaziantep 08.02.1979 
Ali Çiftçi Kayseri 20.04.1978 
Ali Fuat Meydan Artvin .....02.1980 
Ali Görkem Adana 18.07.1979 
Ali Koç Kayseri 03.06.1980 
Ali Köleoğlu Uşak 27.04.1980 
Ali Muhittin Nariç İstanbul 04.08.1980 
Ali Osman Deveceioğlu İstanbul 08.06.1979 
Ali Rıza Altınok Aydın 25.06.1980 
Ali Rıza Saran İstanbul 02.12.1979 
Ali Sünnetçi İstanbul 23.01.1980 
Ali Tezdoğan İstanbul 27.03.1979 
Ali Uzun Bayburt 30.08.1980 
Ali Yaşar Yozgat 12.07.1980 
Ali Yaşar Günaydın İstanbul 07.11.1979 
Alparslan Gümüş Afyon 03.11.1975 
Alper Tunga UYTUN Tunceli 13.04.1979 
Arif Üzüm İstanbul 12.12.1979 
Arif Yılmaz Kayseri 14.08.1978 
Arslan Karakaya Samsun 07.07.1979 
Arslan Sivri ---------- 09.12.1979 
Atalay Çakır Balıkesir 30.07.1979 
Aydın Demirkol Malatya 22.03.1981 
Ayhan Yazıcı Trabzon 11.01.1980 
Ayşe Çetinkaya Adana 12.06.1980 
AYTEKİN TAŞÇI Aydın 14.01.1977Bahattin Kaplan Kırşehir 30..01.1980 
Bahri Aksu Gümüşhane 24.12.1979 
Bahri Bilge Giresun 16.03.1979 
Baki Yeşiloğlu Kırıkkale 29.07.1979 
Başaran Kambur Rize 14.08.1979 
Bayram Çonoğlu Samsun 16.07.1977 
Bayram Özyıldırım Adana 12.03.1980 
Bedri Akbaş Kahramanmaraş 04.07.1978 
Bekir Bağ Ankara ..........1980 
Bekir Çifter Kayseri 18.10.1979 
Bekir Çon Samsun 03.12.1977 
Bekir Gizligöl Şanlıurfa ................. 
Bekir Koç Tokat 08.05.1980 
Bekir Şendilmen İstanbul 30.06.1979 
Bekir Şimşek Kırşehir ..........1980 
Bekir Yücel Kahramanmaraş 08.05.1979 
Bercis Seden Burdur 14.10.1979 
Bilal Akbel Eskişehir 12.10.1979 
BİLAL ARLI Samsun 15.06.1979 
Bilge Özsoy Kayseri ..........1980 
Blade Aybars Tekin Kahramanmaraş 08.07.1980 
Bülent Alp İstanbul ..........1980 
Cabbar Güler Adana 20.08.1980 
Cafer Çitil Sivas 16.03.1979 
Celal Arslan Çorum 08.07.1980 
Celal Üste Adana 13.05.1979 
Cemal Akbay Ağrı 30.06.1978 
Cemalettin Karaaslan Tokat 27.06.1979 
Cemal Gülbay Rize 16.05.1979 
Cemil Aydın Manisa ..........1980 
Cemil Çöllü Manisa 25.06.1979 
Cemil Doğan Gaziantep 14.02.1973 
Cengiz Arslan Tokat 16.05.1980 
CENGİZ BAKTEMUR Malatya 02.05.1982 
Cengiz Masır Eskişehir ..........1979 
Cengiz Şen Denizli 27.12.1976 
Cevat Koca Giresun 16.03.1978 
Cevdet Acar Bursa 29.06.1980 
CEVDET KARAKAŞ Elazığ 04.06.1981 
Cihan Kurt Malatya .....08.1979 
Coşkun Erdağ Kars 13.05.1978 
Cumali Şimşek Adana .....08.1981 
Çetin Koçoğlu Tunceli 12.01.1977 
Davut Turan Tokat 28.06.1978 
Doğan Taşoluk Konya 22.08.1979 
DAVUT YAĞMUR Kars 03.03.1978 
Duran Kömekçi Adana 04.09.1980 
DURSUN ÖNKUZU Tokat 23.11.1970Efraim Şeker Bulgaristan 15.06.1979 
Ekrem Çamaş Samsun 24.05.1980 
Ekrem Kocaman Artvin ..........1980 
Ekrem Manav Denizli 26.09.1979 
Ekrem Tar Ankara 17.05.1977 
Ekrem Yılmaz Erzurum 19.08.1977 
Emin Emekli Ankara 04.09.1980 
Emrullah Türkdağlı Kahramanmaraş 22.02.1980 
Enver Yavuzdemir Artvin 10.12.1979 
Ercüment Yahnici Ankara 27.12.1979 
Erdal Çor --------------- 24.10.1979 
Erdem Arabacı Bolu 10.09.1977 
ERDEM YEDİBELA Erzurum 09.01.1980 
Erdoğan Bıyık Balıkesir 02.06.1979 
Erdoğan Yılmaz Giresun 16.12.1977 
ERHAN CENGİZ İzmit 30.08.1980 
Erkan Terzibaşı İstanbul(Rize) 02.02.1980 
Erol Ateş Bursa 11.09.1979 
Erol Cuğ Samsun 17.12.1979 
Erol Erbiçer Manisa 24.05.1977 
Erol Gürsesoğlu ................. 04.07.1980 
Erol Karagöz Tekirdağ ..........1980 
Erol Pınar Bursa 01.08.1980 
Erol Selçuk Samsun 30.04.1979 
Erol Türkmen Ankara 17.10.1980 
Eyüp Gökçen Tokat 05.01.1978 
Fahir Doğan Ankara 17.05.1976 
Fahrettin Yavuz İstanbul 03.08.1979 
Fahriye Altınok İstanbul 25.06.1980 
Faruk Çınar Kilis 10.08.1978 
Faruk Ferah Eskişehir 05.04.1980 
Faruk Kartal ............... 24.09.1979 
Fazıl Ahmet Kurtoglu İstanbul 13.12.1979 
Fehim Erişti Artvin 18.04.1979 
Fethi Aslanhan ............ 1998 
Feridun Baş Samsun 22.03.1978 
Fevzi Doğan Adana 26.05.1975 
Fevzi Köseaydın Kayseri 18.08.1979 
Fevzi Nur Aydın Kars 21.02.1979 
Figen Çöktü Adana 27.08.1980 
FİKRİ ARIKAN Çorum 27.03.1982GÜN SAZAK Eskişehir 27.05.1980 
Hacı Kılıçaslan Ağrı 30.03.1980 
Hacı Demir Adana 18.03.1978 
HADİN ARİ Bingöl 20.05.1993 
Hafız Tank İstanbul ..........1980 
HAKAN KAYHAN IŞIK .......... .....11.1993 
HALİL ATAŞ Manisa 23-08-1979 
Halil Baybars Tokat 05.10.1978 
Halil Erdoğan Adana 11.12.1978 
HALİL ESENDAĞ Manisa 05.06.1983 
Halil Hilmi Sakarya İstanbul 26.09.1978 
Halil İbrahim Kemer Adana 15.08.1980 
Halil Sucu Çorum 17.11.1978 
Halil Yavuz Kütahya 27.10.1978 
Halis Öztürk Eskişehir 11.08.1979 
Halit Çotur Sakarya 03.05.1980 
HALUK KAÇAĞAN Konya 11.07.1980 
Hamit Fendoğlu Malatya 17.04.1978 
Hamit Şahin Trabzon 23.03.1978 
Hamza Uzgören Ankara 26.12.1979 
Hanife Fendoğlu Malatya 17.04.1978 
Harun Çivici İzmir 03.03.1977 
Hasan Alemlioğlu Nevşehir ..........1983 
Hasan Aydın Bursa 30.06.1980 
Hasan Bağzık Çorum 04.07.1980 
Hasan Beder İstanbul 16.06.1980 
Hasan Dikkaş İstanbul 29.12.1978 
HASAN GÜVEN Samsun 25.03.1980 
Hasan Hüseyin Akbaş Kahramanmaraş 15.03.1980 
Hasan Hüseyin Sanlı Denizli 04.08.1977 
Hasan Işık Adana 18.12.1978 
Hasan Karaçuha Çorum 13.08.1979 
Hasan KerimGözleme Çankırı 17.08.1980 
Hasan Koç Adana 25.12.1978

Hasan Sağlam Bursa 01.08.1980 
Hasan Tezer Balıkesir 25.09.1977 
Hasan Yükler Tokat ..........1980 
Haşim Yıldırım Uşak 22.08.1979 
HAYATİ DAĞASLAN Yozgat 26.01.1978 
Hayrettin Ulubay Sivas 10.09.1977 
Hidayet Sert İstanbul 20.1..1977 
Hidayet Yılmaz Uşak 23.09.1979 
Hikmet Ay İstanbul 20.11.1977 
HİKMET TEKİN Bingöl 13.08.1979 
Hikmet Yıldırım Artvin 23.10.1978 
Hilmi Soydan Kahramanmaraş 25.12.1978 
Hulusi Belkız İstanbul 29.12.1978 
Hükümdar İnci Bursa 18.07.1980 
Hürcem Gürsoytrak Ankara 30.06.1978 
Hüseyin Adağ .......... 27.06.1979 
Hüseyin Altay Elazığ 19.09.1977 
Hüseyin Bakışlı Antalya 02.08.1978 
Hüseyin Bayram Antalya 07.08.1979 
Hüseyin Büyükkoz Kahramanmaraş 25.09.1976 
Hüseyin Cahit Aküzüm Azerbaycan 06.12.1979 
HUSEYİN ÇARDAK Çanakkale 13.07.1979 
Hüseyin Çoban Yozgat 26.06.1980 
Hüseyin Fidan Ankara 20.02.1980 
Hüseyin Gün Samsun 24.02.1980 
HUSEYİN GÜVEN Samsun 11.03.1980 
Hüseyin Kabasakal Adana 17.05.1979 
Hüseyin Kuzdal Kahramanmaraş 12.08.1979 
Hüseyin Sobacı Tokat 13.08.1979 
HÜSNÜ ÖZALTINDERE İstanbul 10.11.1979 
Hüsnü Tepe Giresun 03.10.1978İbrahim Celal Kendir İstanbul 07.06.1976 
İbrahim Çalık İstanbul 25.09.1979 
İbrahim Gizligöl Şanlıurfa ................. 
İbrahim Nalbantoğlu Kayseri 16.08.1980 
İbrahim Ulus Zonguldak 20.04.1979 
İbrahim Yaralı Artvin 20.10.1979 
İhsan Karadağ Adana 20.06.1979 
İlhami Balcı Ankara 28.07.1979 
İlhan Demir Adana 05.08.1980 
İlhan Darendelioğlu İçel 19.11.1979 
İmdat Sarıca Konya 20.06.1977 
İrfan Çetiner Yozgat 29.08.1980 
İrfan Çölcü Kahramanmaraş ................. 
İrfan Öğütçü İstanbul 10.03.1977 
İsa Eraslan Ağrı 08.02.1980 
İsa Oduncu Aydın 30.08.1980 
İsa Yılmaz Samsun 17.03.1979 
İsmail Aslan Konya 16.11.1979 
İsmail Bahadır Uşak 30.03.1980 
İsmail Başaran İstanbul 08.02.1980 
İsmail Bayraktar Balıkesir 26.12.1979 
İsmail Gerçeksöz Bursa 04.04.1980 
İsmail Güzel İstanbul 17.01.1978 
İsmail İkiz Çanakkale 19.10.1977 
İsmail Kandemir Adana 17.01.1980 
İsmail Keskin Ankara 14.04.1978 
İsmail Oktar İstanbul 14.06.1976 
İsmail Tığlı Kastamonu 21.11.1976 
İsmail Tomaç Bursa 05.06.1980 
İsmet Erdem Niğde 17.01.1978 
İSMET ŞAHİN Trabzon 20.08.1981 
İsrafil Aktaş Kayseri 14.04.1980 
İsrafil Arıkan Adana 11.11.1978 
Kadir Odabaş Samsun 23.07.1980 
Kadir İlkin Kırşehir 23.01.1980 
Kadir Top Erzurum 09.10.1976 
Kemal Aslan Trabzon 17.07.1980 
Kemal Durmazpınar Erzurum 03.06.1978 
Kemalettin Erdoğan Ankara 02.01.1978 
KemalFedaiÇoşkuner Antalya 03.12.1979 
Kemal Küp Samsun 17.07.1980 
Kemal Ürer Balıkesir ..........1980 
Kenan Tavukçu Aydın 03.09.1980 
Kenan Yüzgün Muş 17.04.1978 
Kerep Sarı Çorum ..........1980 
Kerim Oktay İstanbul 20.12.1979 
Kubilay Ayçin Aydın ..........1988LEVENT BAYKAY İzmir 19.12.1977 
Levent Erkenez Kahramanmaraş 22.02.1980 
Levent Gülpınarlı Eskişehir ..........1979 
Lokman Kadakal Gümüşhane 13.08.1979 
Lütfi Özdemir İçel 16.05.1979 
Mahir Bozkurt Ankara 29.01.1980 
Mahmut Kandemir Uşak 10.05.1980 
Mahmut Şükrü Said Kerkük 29.05.1979 
Mehmet Akın Bolu 27.06.1978 
Mehmet Akif Bekiroğlu Trabzon 16.06.1978 
Mehmet Albay Ankara 16.05.1977 
Mehmet Ali Erçelik Gaziantep .....09.1980 
Mehmet Ali Gözleme Çankırı 11.07.1977 
Mehmet Ali İnce Kırklareli 21.09.1979 
Mehmet Ali Mutlu Adana 27.09.1979 
MEHMET ALUŞ İstanbul 01.08.1979 
Mehmet Aydın Ankara ..........1980 
Mehmet Bağış Kars 25.03.1980 
Mehmet Bahattin Nariç İstanbul 04.08.1980 
Mehmet Başak Trabzon 20.11.1979 
Mehmet Başkurt Balıkesir 27.08.1980 
Mehmet Bilir Kayseri 09.05.1980 
Mehmet Bulduk İstanbul 19.07.1979 
MEHMET CANITEZ İzmir 04.04.1980 
Mehmet Çapar Gaziantep 04.11.1977 
Mehmet Çevik Artvin 03.03.1980 
MEHMET ÇIPLAK Çorum 11.12.1980 
Mehmet Dalargıç Bursa ..........1980 
Mehmet Demirtaş İstanbul 23.07.1980 
Mehmet Fener İstabul 04.07.1980 
Mehmet Görür İstanbul 08.02.1980 
Mehmet Gümüşbaş Niğde 15.07.1978 
Mehmet Güneş Kırklareli 28.07.1978 
Mehmet Kandemir Adana 07.11.1980 
Mehmet Kazgan Malatya 26.03.1981 
M.Kürşad Fendoğlu Malatya 17.04.1978 
Mehmet Mert Adana 17.02.1980 
Mehmet Özdal Eskişehir 03.09.1980 
Mehmet Özgün Antalya 13.02.1980 
M.Remzi Aslangöz Adıyaman 17.10.1979 
Mehmet Salih Güçlü Diyarbakır 30.10.1978 
Mehmet Sarıaslan İstanbul 31.01.1977 
Mehmet Şahinci Çorum 04.07.1980 
Melih Kunter Elazığ 04.09.1976 
Meriç Dikici İstanbul 22.11.1979 
Mesut Akarsu Balıkesir 03.07.1979 
Mesut Aras Adana 29.08.1979 
Mesut Yergin Aydın 14.10.1977 
Mete Türkoğlu Sivas 11.08.1980 
Metin KaratepeYozgat ..........1977 
Metin Bilir Adana 29.05.1979 
Metin ÖzcanAydın 14.05.1977 
Metin Özcan Elazığ 17.11.1979 
Metin Öztürk Ankara 13.03.1977 
Mevlüt Millidere Kayseri 08.03.1980 
Mevlüt Toptaş Ankara 29.07.1979 
Mikail Özmen Kars 18.05.1977 
Mirza Çetin Kayseri 17.06.1977 
Mithat Yaşar Adıyaman 17.10.1979 
Muammer Yalçın Antalya ................. 
Muammer Yıldırım Sinop ..........1980 
Muhammed Baş İstanbul 05.09.1978 
Muharrem Sabutay Çanakkale 28.01.1979 
Muhittin Atlı İçel 03.09.1977 
Muhittin Canlıer İçel 04.08.1977 
Muhterem Gökkurt Muğla 15.04.1980 
Murat İşgal Tokat 12.03.1980 
Murat Kılıç Trabzon 14.12.1978 
Murat Name Adana 28.05.1979 
Murat Oğuz Elazığ 15.12.1978 
Murat Şahbaz İçel 16.01.1979 
Musa Taş Kars 20.07.1980 
Mustafa Balcı ankara 28.07.1979 
Mustafa Ali Akın Aydın 15.08.1978 
Mustafa Balıkçı Sivas 02.01.1978 
Mustafa Başoğlu Samsun 04.11.1977 
Mustafa Demir İstanbul 24.06.1980 
Mustafa Dursun Samsun 13.02.1979 
Mustafa Ekinci Yozgat 19.12.1978 
MUSTAFA EROL İstanbul 01.03.1977 
Mustafa Ertaş Erzurum 16.05.1976 
M.Ertuğrul Tuncer Ankara 03.09.1980 
Mustafa Fırdolaş Adana 19.05.1979 
Mustafa Gönül Konya 09.03.1978 
Mustafa Güneş Ankara 22.06.1979 
Mustafa Haşatlı İstanbul 04.10.1978 
Mustafa Karaca Samsun 19.09.1979 
Mustafa Karacan Adana 11.11.1978 
M.Kemal Maraşlı Kayseri 26.04.1977 
M.Kemal Şahin Adana 05.04.1979 
MUSTAFA PEHLİVANOĞLU Ankara 07.10.1980 
Mustafa Sivri Kırşehir 10.03.1979 
Mustafa Soylu Adıyaman 03.07.1977 
Mustafa Tonyalı Artvin ..........1980 
Mustafa Tuna Samsun 06.01.1980 
Mustafa Türköne Ankara 23.06.1979 
Mustafa Usul Ankara 29.07.1980 
MUSTAFA YARDIMCI Ağrı 16.11.1977 
Mustafa Yenicil Adana 20.09.1979 
Mustafa Yüce Adana 03.08.1979 
Mürsel Karataş Malatya 19.09.1979 
Mürüvet Kekilli Adana 12.09.1980Naci Altınsüzer Adana ..........1980 
Nadir Ünal .......... 03.08.1979 
Nazım Arpacı İzmir 30.07.1977 
Necati Çakıcı İstanbul 19.09.1978 
Necdet Salih Kerkük 07.07.1975 
Necip Altınok Yozgat 21.11.1978 
Necmi Bilgin Afyon 21.01.1980 
Nevruz Koç Kars 30.01.1978 
Nevzat Kandemir Sivas 27.12.1979 
Nevzat Karayün Ordu ..........1980 
Nihat Aksu Eskişehir 27.05.1980 
Nilgün Altınok İstanbul 25.06.1980 
Nizamettin Akbaş İçel ..........1981 
Nurettin Aputkan Antalya 27.06.1976 
Nurettin Çetin Hatay 16.05.1979 
Nurettin Temiz Elazığ 14.06.1980 
Nurettin Yıldız Eskişehir 06.09.1980 
NURULLAH CEREN K.Maraş 08.08.1978 
Orhan Bilici Artvin 12.01.1978 
Orhan Çakır .......... 29.09.1978 
Orhan Kadir Öğütçü Ankara 16.05.1980 
Osman Ülker Bursa 31.07.1980 
Osman Güçlü Eskişehir 24.08.1979 
Osman Günaydın Trabzon 19.11.1979 
Osman Kavcar Denizli 22.08.1979 
Osman Öztaş Manisa 13.08.1977 
Osman Tan Samsun 14.05.1980 
Osman Uğur ÖzaydınUşak 27.01.1979
Osman Zeki Kaptan Trabzon 20.08.1980
Osman Aksu Çorum .....06.1980 
ÖMER UYAN Tokat 13.12.1985Rafet Demir Bulgartistan 26.09.1980 
Rahmi Şahin Tunceli 06.02.1978 
Ramazan Güzel Adana 24.09.1978 
Ramazan Oğuz Antalya 19.08.1980 
Ramiz Karmit İçel 18.09.1979 
Raşit Gündüz İsparta 15.01.1979 
Recep Altay Kızıltaş ........ 26.01.1979 
Recep Haşatlı Bolu 04.10.1978 
Recep Köse Aydın .........1988 
Refik Aslan Samsun 02.09.1980 
Remzi Kütükçü Tokat 04.08.1977 
Resul Şahin Samsun 08.02.1980 
Reşat Atalay Kars 17.04.1979 
Rıfat Genç Artvin 29.05.1978 
Rıfkı Ertuğrul Kayseri 07.02.1980 
RUHİ KILIÇKIRAN Adana 04.01.1968 
Sabahattin Ballı Bursa 31.07.1980 
Sabri Kıran Edirne 27.06.1978 
Sabri Köksal Kayseri 19.08.1979 
Sabri Tabak İstanbul 24.09.1979 
Sabri Taşdemir Kayseri 08.04.1978 
Sacit Çeyiz Kahramanmaraş 11.04.1980 
Sadettin Dirgen Muğla 21.06.1980 
Sadettin Körüklüoğlu Muş .........1980 
Sadettin Manga Edirne 12.01.1978 
Saffet Çelik Artvin 14.06.1980 
Saim Ayaz Kirsehir 08.02.1980 
Salih Tuncer Tokat 23.06.1979 
Salih Ulu Giresun 16.03.1978 
Salim Sak Çorum 02.04.1980 
Samet Aslan Agrı ................ 
Sami Camcı Sivas 01.01.1980 
Sami Nakipoğlu Adıyaman 11.03.1979 
Sami Tezerer Adana 17.05.1980 
Satılmış Aytin İstanbul 30.08.1979 
Satılmış Bademci Ankara 04.08.1980
Satılmış Can .................. 18.05.1998 
Savaşkan Arsal .................. 08.06.1979 
Sebahattin Güldane Uşak 16.07.1980 
Sedat Hacıoğlu Artvin 12.05.1980 
Sedat Şen İstanbul 08.08.1979 
Sedat Yenigün ............. 05.07.1980 
S.Aydın Baltacıoğlu Antalya 18.05.1979 
Selahattin Çevik İstanbul 28.07.1979 
Selahattin Simsek Edirne 30.11.1979 
SELÇUK DURACIK Yugoslavya 05.06.1983 
Selçuk Sarıdoğan Adana 05.05.1978 
S.Bozkurt Fendoğlu Malatya 17.05.1978 
Selim Çelik Uşak 20.12.1979 
Selim Tanrıverdi Ankara 10.09.1980 
Serdar Erkanaz Kahramanmaraş 22.02.1980 
Seyfullah Ekşioğlu ................... 16.06.1978 
Sezai Uçar Manisa 17.05.1979 
Sıddık Gülbek Çorum 10.09.1980 
Sırrı Gürsoy Ankara 13.05.1979 
Sıtkı Akturan Balıkesir 09.08.1979 
Sıtkı Aydın Çankırı 10.07.1977 
Sinan Koca Giresun 17.03.1978 
Sinan Savaş Sivas 12.01.1977 
Sitemkar Başboğa Adana 07.05.1976 
Suat Hayri Balcı Aydın .........1988 
Suat Kürşat Van 22.03.1977 
Sulhi Aksoy Hatay 09.06.1980 
SULEYMAN ASLAN Erzurum 09.06.1978 
Süleyman Çolak Erzurum 19.07.1979 
Süleyman Özmen Ankara 21.03.1970 
Süleyman Toprak Kayseri 28.11.1979 
Şaban Ali Terzibaşı Rize 02.02.1980 
Şaban Eyili Samsun 13.06.1979 
Şahap Esen Eskisehir 10.09.1980 
Şahin Bingol Ankara 24.12.1979 
Şerafettin Akbaş Aydın 10.10.1979 
Şerafettin Karcı Niğde 24.10.1979 
Şerafettin Şahin Kırşehir 31.12.1977 
Şerif Çorbacıoğlu Denizli 08.04.1977 
Şerif Neidim Sivas 21.04.1978 
Şerif Özçubukcu Gaziantep 24.02.1978 
Şevki Demir Nigde 17.01.1978 
Şükrü Aydın Adana 12.09.1979 
Şükrü Sancak Edirne 19.12.2000Tahir Dede Antalya 18.05.1979 
Taner Kalkancı Bursa 21.03.1979 
Tevfik Alkan İstanbul 17.12.1979 
Tevfik Seçilmiş Adıyaman 11.10.1979 
Timur Demir İstanbul 02.05.1976 
Torun Turan Erzincan 12.02.1976 
Tuncay Terzi Kahramanmaraş .........1980 
Turab İbrim Konya 29.04.1980 
Turgay Uysal Antalya 24.07.1979 
Turgut Çelme Istanbul 08.07.1980 
Turgut Demirkaya Kars .....11.1988 
Turgut Deniz İstanbul 08.07.1980 
Turgut Torun Artvin 02.07.1979 
Turan Selahattin Kerkük 29.05.1979 
Uğur Erkenez Kahranmaraş 22.02.1980 
Uğur Gökyiğit Artvin 04.09.1980 
Ümit BeyzÇavdar Trabzon 02.01.1971 
Vakif Oğuz Gaziantep 09.08.1980 
Vedat Aslankara Denizli 02.01.1979 
VELİCAN ODUNCU İstanbul 16.07.1988 
Veysel Eker Adana 23.09.1979Yahya Aktaş Afyon 14.11.1977 
Yahya Baran Çorum 05.06.1980 
Yahya Gözütok Ankara 22.08.1980 
Yaşar Akgül Adana 03.09.1980 
Yaşar Beder İstanbul 16.06.1980 
Yaşar Bostancı Çorum 27.10.1979 
Yaşar Canikligil Sivas 18.11.1978 
Yaşar Doğan Çorum 17.03.1980 
Yaşar Durukan Aydın 23.12.1979 
Yaşar Kanmaz Eskişehir 03.12.1979 
Yaşar Özcivlez Kastamonu 05.11.1975 
Yaşar Topcu Balıkesir 05.11.1977 
Yaşar Yazıcı Aydın .........1988 
Yavuz Aydın Manisa 17.05.1979 
Yavuz Çalışkan Hatay 24.01.1977 
Yavuz Özkaya Adana 12.01.1979 
Yavuz Turan Ankara 06.03.1980 
Yekta Aslan Kahramanmaraş 11.03.1979 
Yıldırım Akdoğan Manisa 08.08.1979 
Yılmaz Kaymakcı Hatay 18.03.1977 
Yılmaz Keskindemirci Aydın 08.03.1976 
Yunus Ceylan Ankara 10.01.1976 
Yunus Doğan Adana 06.12.1976 
Yunus Solmaz Sivas 31.08.1980 
Yunus Şahan Eskişehir 01.01.1980 
YUNUS UZUN Adana 18.01.1988 
Yusuf Bahri Genç Gümüşhane 13.05.1979 
Yusuf Baş Ankara 25.12.1979 
Yusuf İmamoğlu Bulgaristan 08.06.1970 
Yusuf Tanık Çankırı 28.09.1976 
Yücel Kapısız Bursa 09.09.1979 
ZAKİR ALKAN Erzurum 09.06.1978 
Zeki Bük Bolu 17.05.1977 
Zeki Kaya Uşak 08.11.1979 
Zihni Demir Kayseri 10.08.1979 
Ziya Ağırbaş Erzincan 12.09.1978 
Zülfikar Sevgi Adana 12.08.1977

(Mehmet Birkon)

(Haberalp Notu: Listeye Fırat Yılmaz Çakıroğlu (20.02.2015) ilave edilmeli ve ilave edilmemiş başka Ülkücü şehitlerimiz de varsa güncellenmelidir).


Yorum Gönder

@name x