İYİ PARTİ'DEN YEREL YÖNETİMLER HAMLESİ

10 Kasım 2017 Cuma 15:11

8 Belediye Başkanı İyi Parti saflarına mı katılacak?

İYİ PARTİ'DEN YEREL YÖNETİMLER HAMLESİ
Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökçe'nin açıklamaları, kendisi dahil 8 Belediye Başkanının İYİ Parti'ye geçebileceği izlenimi verdi.

Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ’in daveti üzerine Ankara ’ya gitti. Meral Akşener ile dün yaklaşık 1.5 saatlik bir toplantıya katılan Başkan Gökce, daha sonra 7 belediye başkanıyla birlikte İYİ Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dursun Müsavat Dervişoğlu ile düzenlenen toplantıya katıldı.


Başkan Hasan Gökce, "Genel Başkanımız Sayın Akşener, Ankara’ya davet etti. Kendisiyle 1.5 saat bir toplantı gerçekleştirdik. Daha sonra İYİ Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dursun Müsavat Dervişoğlu ile 2 saatlik bir toplantımız oldu. Ben dahil 8 belediye başkanımızın bulunduğu toplantıda yaşanan süreçle ilgili gelişmeler değerlendirildi. Ayrıca tabanla ilgili, yerel yönetimlerle ilgili, belediyecilik anlayışı ve farklı konuların değerlendirildiği verimli bir toplantı gerçekleşti" dedi.

(Kaynak: Milli Gazete)Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Baba kurt 1 yıl önce yorumlandı

Geçmezseniz Taaa... Hasan Gökçe biz MHP yi hançerleyen ne hainler gördük. Sonunda hepsi kazika oturdu

0 Kişi beğendi.