KILIÇDAROĞLU'NA MERMİ ATAN ŞAHIS BAKIN HANGİ YÖNETİCİ ÇIKTI!

09 Haziran 2016 Perşembe 13:36

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Kemal Kılıçdaroğlu'na kurşun atan saldırganın AKP Büyük Çekmecece il yönetiminde yöneticilik yapmış olduğunu söyledi.Kaynak: Kılıçdaroğlu'na mermi atan şahıs AKP'li yönetici çıktı!

KILIÇDAROĞLU'NA MERMİ ATAN ŞAHIS BAKIN HANGİ YÖNETİCİ ÇIKTI!
 “KILIÇDAROĞLU’NA MERMİ ATAN AKP YÖNETİCİSİ “

Cenaze töreni sırasında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP’li siyasetçileri protesto edenlerden birinin üzerinde polis üniforması bulunduğunu, ancak daha sonra bu kişinin hırsızlık, taciz gibi suçlardan sabıkasının bulunduğunun anlaşıldığını kaydeden Tekin, Kılıçdaroğlu’nun önüne mermi atan kişinin ise, “AKP Büyükçekmece il yönetiminde yöneticilik yapmış olduğunu” söyledi.

Tekin, Sözcü’ye yaptığı açıklamada şöyle dedi; “Organize olduğu o kadar belli ki. Polis üniforması giyen şahıs, Başbakan Yıldırım’ın yakınına kadar geliyor, kendisiyle sohbet ediyor, sarılıyor. Bu organizasyonun içinde devletin kurumları da var. Çok can sıkıcı bir olay. Ciddi güvenlik önlemi alınması gereken yerde, bu kadar güvenlik zafiyeti yaşanıyor. Bundan çıkan sonuç şu; Ya iktidar güvencesi var, ya da çok büyük güvenlik zafiyeti.”

Yorum Gönder

@name x