MEYVELERİN İÇİNDE BOMBA!

23 Mayıs 2016 Pazartesi 13:35

Güvenlik güçleri, teröristlerin Şırnak'ta meyveleri bile tuzakladıklarını belirledi. Hainlerin kendi aralarında haberleşmek için kullandıkları sistemler de imha edildi.

MEYVELERİN İÇİNDE BOMBA!
 Şırnak'ta terör örgütü PKK mensuplarına yönelik devam eden operasyonda güvenlik güçleri, teröristlerin "karargah" gibi kullandığı 3 evi kontrol altına aldı. Şırnak'ta terör örgütüPKK mensuplarının muz, elma ve kavun gibi meyvelere tuzakladığı el yapımı patlayıcılar imha edildi.

MEYVELERE BİLE BOMBA TUZAKLAMIŞLAR

Teröristlerin muz, elma, kavun gibi meyvelere, dolap içerisine ve yatak altlarına tuzakladıkları el yapımı patlayıcılar tespit edilerek kontrollü bir şekilde imha edildi.

Bunların yanı sıra tespit edilen teröristlerin kendi aralarında haberleşme maksadıyla kullandıkları diyafon tertibatı kullanılamaz hale getirildi.
CEPHANE BULUNDU

Güvenlik güçleri, evlerde yaptıkları aramalarda, 3 tabanca, ikişer uzun namlulu silah, av tüfeği, roketatar mühimmatı ve akü, 2 bin 300 mermi, 96 el bombası, bir dürbün, çok sayıda el yapımı patlayıcı ve bunların yapımında kullanılan gereç ile tıbbi ve yaşam malzemesi ele geçirdi.

Yorum Gönder

@name x