MEZARLIKTAN GEÇERKEN KAHRAMAN ÜLKÜDAŞLARIM AKLIMA DÜŞTÜ!

22 Eylül 2017 Cuma 00:44

Sabri Şenel, ömrünü ülküsüne adayarak vakti tüketmiş ve terk-i dünya eylemiş aziz kahramanların aziz hatıralarına hüzünlü bir selam gönderdi.

MEZARLIKTAN GEÇERKEN KAHRAMAN ÜLKÜDAŞLARIM AKLIMA DÜŞTÜ!
 Dudullu mezarlığından geçerken karşılıksız sevda mücadelesinin isimsiz kahramanlarından Yaşar Tüysüz, Sezgin Şahin, Abdullah Uğur ve daha nice yakın tarihin uçmağa varan kahramanları aklıma düştü.

Çok koşturduk birlikte... Yunus Emre gibi düz odun taşıdık dergahımıza birilerine paye oldu; olsun, balık bilmese Halık biliyor.

Sevdası yüce olanın muradı hiç koltuk olmaz. Taht, iksir, şan ve şöhret asla olmadı. Hiç bir yiğidin ve yiğidenin... buna canlı cansız her varlık şahittir.

Hele 80 yaşına yaklaşan Yaşar Ağabeyimi ölümsüz sevdasından başka ne tatmin eder ki?

Ihlamurluyu'daki genç Bozkurt'ların rol modeli, esin ve enerji kaynağı, yol başçısı işte bu isimsiz kahramanlar örneği Yaşar Tüysüz ağabeyimiz gibi bir çoğu geri gelmemek üzere sessiz sedasız gürültüsüz göçtü bu dünyadan. Madalya adresini dünyada değil iki cihanda görenler var oldukça, dünya durdukça Türk milletinin birliğini vatanın bütünlüğünü kim bozabilir?

Namus ve Şeref'imiz her türlü mukaddes değerlerimize yemin olsun... Türk devleti ebedi olacaktır!

Şeytanın bile aklına gelmeyen hangi alçaklığı yaparsanız yapın, asla teslim olmayacağız.

Varlık ve beka davamız, parti, grup ya da hizip üstü milli müştereğimizdir.

Zafer cüsse ve bilek gücünde değil, yürek ve cesarettedir.

Sabri Şenel
Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Seval mihci 7 ay önce yorumlandı

Selamlarr.. Sezgin gib karakterli insanlardan bi parca olsa bu dunya ne kadar mutlu olur bunu kim bilebilir onu yakindan tanima şansi olmus kişiler bilir başka kimse anliyamaz sizin de vefaniza saglik.. Allah mekanini cennet etsin ki bence orda..

0 Kişi beğendi.