MHP ESKİ İL BAŞKANLARINA KENDİLERİNE ÜLKÜCÜ DİYEN GRUBUN SALDIRISI

07 Ağustos 2017 Pazartesi 15:52

Geçmişte tüm mevcudiyetini davaya adamış Ülkücülerin yüreği yanıyor. Bu hareket manzaraları yaşamayı hak etmemişti. Ne sabırsızsınız. Bırakın da kimin haklı kimin haksız olduğuna tarih karar versin. "Benden olana elim kalkmaz. Kalkacak elimi de kırarım!" demek çok mu zordu???

MHP ESKİ İL BAŞKANLARINA KENDİLERİNE ÜLKÜCÜ DİYEN  GRUBUN SALDIRISI
 Yazar Servet Somuncuoğlu için Bursa'da düzenlenen anma programına katılan MHP eski il Başkanları Yüksel Yılmaz ve Hasan Toktaş program çıkışı yaklaşık 20 kişilik bir grubun saldırısına uğradı.

Olay Bursa’nın haberine göre, anma programına katılmak için Bursa Heykel'de bulunan AVP Tiyatro salonuna gelen MHP eski il başkanlarına yumruklu saldırıda bulunan grup, olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

Saldırıya uğrayan MHP'nin eski il başkanları saldırıyı gerçekleştiren ve azmettirenler hakkında şikayetçi oldular.


Geçen günlerde, MHP Bursa’nın eski il başkanı Yüksel Yılmaz’dan partililere istifa çağrısı yapmıştı. MHP’deki sancılı geçen kongre sürecinde Meral Akşener’i desteklediği için görevden alınan Bursa İl Başkanı Yüksel Yılmaz yazılı açıklama yaparak, “Kısırlaşan ve alternatifsizleşen siyaset tablosunda Türk milleti tek adamlığa mahkum edilmektedir” ifadeleriyle Akşener’in kuracağı yeni partiye katılacaklarını açıklamıştı.Yorum Gönder

@name x