MHP'den sert tepki: Türkiye'nin gündemini sen mi belirliyorsun?

12 Haziran 2020 Cuma 13:50

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ayasofya ile ilgili Yunanistan kanalına skandal bir açıklama yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na sert çıktı.

MHP'den sert tepki: Türkiye'nin gündemini sen mi belirliyorsun?
 MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ayasofya ile ilgili Yunanistan kanalına skandal bir açıklama yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na sert tepki gösterdi.

Enginyurt, sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

"Ayasofya tartışmalarına ilişkin açıklama yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Yunanistan TV'sine 'Türkiye'nin gündemi değil' demiş. Ekrem efendi! Türkiye'nin gündemini sen mi belirliyorsun? Yunan kim oluyor da, ona ülkeni şikayet ediyorsun? Türk gibi düşünemediniz gitti be! Ekrem efendi! Hiç işini yapmayı düşünmüyor musun? Hep polemik, hep tartışma. Belediye işine bak! Kendini Başkan sanıyorsun anlaşılan. Dikkat et! Ruh sağlığın bozuluyor."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Kağan 1 ay önce yorumlandı

Sayın enginyurt kusura bakmayın samimi değilsiniz...O yüzden dedikleriniz bir anlam ifade etmiyor çoğu ülkücü için...İmamoğlu nun da yanlış söylemleri var elbette ama sizin gibi akp destekçileri söyleyince boş geliyor...İster ülke batsın ister işgal edilsin bir ülkücü bop eşbaşkanına destek olmaz olamaz...Pkk yi kutsayan bizi ayaklar altına alanla ortak olamaz,destek olamaz...oluyorsa da çıkıp etrafta ülkücülük milliyetçilik taslamasın...

0 Kişi beğendi.