MHP'li Başkandan AKP'li Bakan'a manidar pankartlı ders..!

09 Mayıs 2015 Cumartesi 13:47

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, hayata geçirilen yatırımların açılışı için geldiği Çorum’un Osmancık ilçesinde beklenmedik ve zekice bir tepkiyle karşılaştı.

MHP'li Başkandan AKP'li Bakan'a manidar pankartlı ders..!

 MHP Osmancık İlçe Başkanlığı, tam da Bakan’ın geldiği gün, ilçe binasının ön cephesine bir teşekkür pankartı astı. “TEŞEKKÜR EDERİZ!” Binaya geçtiğimiz günlerde taşınan MHP Osmancık İlçe Teşkilatı, binanın neredeyse tüm ön cephesini kaplayacak şekilde hazırlanan pankartta Bakan Işık’a kinayeli bir şekilde şöyle teşekkür etti: “Teşekkür ederiz. Üç seçimdir doğalgazla ısınıyoruz! Yeni Hastanemiz tepemize akıyor! Çalışmayan trilyonluk arıtma tesisimiz var! Teşekkür ederiz!”

İŞTE O PANKARTIN HİKAYESİ

Konuyla ilgili yerel basına açıklama yapan MHP Osmancık İlçe Başkanı Mehmet Erdinç Yiğit şunları söyledi: “Parti binamıza astığımız afişte tepkimizi dile getirdik. Çünkü açılışı yapılan yatırımlar tamamen göz boyama üzerine kurulmuş bir seçim propagandasıdır. Göz boyama uğruna yapılan yatırımların birçoğu fiyasko ile sonuçlanmıştır. Yıllar önce sözü verilen doğalgazı Osmancık halkı hala kullanmaya başlayamadı. Geçtiğimiz yıl açılışı yapılan 100 yataklı Devlet Hastanesi daha senesi dolmadan dökülmeye başladı. Kısacası yapılan yatırımlar göz boyama ve oy uğruna yapılan oyunlardır. Bizler bu oyunlara kanmadığımızı belirtmek için böyle bir afiş asma gereği duyduk." “BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ” Astıkları pankartla ilgili son derece olumlu dönüşler aldıklarını ifade eden Yiğit, “Her ne kadar pankartı daha dün (önceki gün) asmış olsak da, özellikle de sosyal medyada inanılmaz bir ilgiyle karşılaştık. Hemşehrilerimiz pankartımızın fotoğraflarını paylaşarak bize olan takdirlerini dile getirdiler. Bu hem partimiz, hem Osmancık hem de ülkemiz açısından oldukça sevindirici. AKP’nin en azından Osmancık özelinde ne hale geldiğinin de bir kanıtı” ifadelerini kullandı

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x