FLAŞ HABER

Narin Korkmaz erkeklerden niçin nefret ediyor ?

22 Nisan 2013 Pazartesi 14:23

357 askeri yapan Narin adlı kadının iç dünyası çok farklıymış...

Narin Korkmaz erkeklerden niçin nefret ediyor ?
Foto galeriye git

Habertürk'ten Mehmet İnmez'in haberine göre İzmir’de gizli bilgi ve belge edinme davasında ‘çete yöneticiliği’yle suçlanan tutuklu sanık Narin Korkmaz’ın günlüğünde, görme engelli babası Atilla Korkmaz’ın ilişkilerinden rahatsız olduğunu yazdığı ortaya çıktı.

Bir zamanlar Saadet Partisi’nden milletvekili adayı da olan Engelleri Aşanlar Derneği Genel Başkanı Atilla Korkmaz’ın üçü dini nikâh olmak üzere 6 kez evlenip boşandığı, yedinci evliliğiniyse 2 ay önce resmi nikâhla yaptığı öğrenildi.

Narin Korkmaz’ın, günlüğünde babasının annesinden boşanmadan başka bir kadınla beraber yaşamaya başladığını ve bu nedenle kendisinde erkeklere karşı nefret ve güvensizlik oluştuğunu yazdığı öğrenildi.

Aile bağlarının 2006 yılında koptuğunu günlükte anlatan Narin Korkmaz, anne ve babasının ayrılmasından sonra dağılan bir yuvanın bireyi haline geldiğini, bütün hayallerinin anne ve babasının ayrılmasıyla sonlandığını belirtti. Korkmaz, babasının ilişkileri yüzünden, lise döneminde maceraya atıldığını da itiraf etti. 

Yorum Gönder

@name x