SABRİ ŞENEL: “AYBÜKE İÇİN TİTREMEYEN VİCDAN...“

11 Haziran 2017 Pazar 03:18

Sabri Şenel, Aybüke'nin katledilmesinden duyduğu derin öfkeyi kelimelere döktü. Artık ses verme zamanı.. bu böyle gitmez ve gitmemeli! Aybüke'lerin hesabı sorulmalıdır.

SABRİ ŞENEL: 'AYBÜKE İÇİN TİTREMEYEN VİCDAN...'
 AYBÜKE İÇİN TİTREMEYEN VİCDAN
İNSANLIK, MÜSLÜMANLIK VE KARDEŞLİK VİCDANI DEGİLDİR.
SES VER SESSSSS!


Şehrine, köyüne ya da mahallesine gelen misafir, bir de bayan olursa insanlık, töre ve din korumayı emreder.

Bu katiller bölge insanını temsil edemez; bunların yöntemi hiç bir kitapta yazmaz. Bu alçaklığa direnmeyen, medet uman; şerefsiz alçak, dinsiz, imansız ve merhamet yoksunları, ipe asılacak, boğazlarına idam ilmiği geçirilecek; alınlarından kör kurşunla infaz edilecek yaratıklardır!

Bu alçaklığa isyan etmeyen vicdan taş kesilsin! Kimin kucağına oturduğu ve cinsiyeti cibilliyeti belli olmayan kim olursa olsun asla hesap vermekten kurtulamazlar. Hiç bir sonuç almadan, mezar yerleri bile belli olmayan küresel haçlının siyasi ideolojik fahişesi ve gayri meşru çocuğu olurlar.

Bölge insanı merttir; bu alçakliğı mahkum edecektir. Değilse Aybüke'nin o tertemiz masum ruhu azaplari ve kabusları olacaktır.

Bu vicdan huzur bulmaz, beladan kurtulmaz... ses ver vicdan! iman insanlık ehli zalimlere ses ver! titresin zalimler tahtlarında...

Zalimler istemese de Allah nurunu tamamlayacaktır.

Sabri Şenel


Yorum Gönder

@name x