SERVİS ARAÇLARININ MAĞDURİYETİNİ KİM ÇÖZECEK?

23 Mart 2017 Perşembe 12:27

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önceki gün Servis araçlarına plaka tahdidi isteyen servisçileri terslemesiyle başlayan itiraz sürüyor. Sırrı Akalın, bu konuya değinmiş.

SERVİS ARAÇLARININ MAĞDURİYETİNİ KİM ÇÖZECEK?
 PLAKA SÖZÜ VEREN BİLMİYOR MUYDU BİZİM ARAÇLARIMIZDA ZATEN PLAKA VAR.

LAFI HİÇ BOŞUNA KIVIRMASIN PLAKA LAFININ NE ANLAMA GELDİĞİNİ KENDİSİDE BİLİYOR.AMA İPE UN SERİYOR.60 BİN AİLEYİ 50-100 TANE ŞİRKETE KURBAN ETMEYE KALKIYORSUN..

SEN HANİ EZİLENİN YANINDAYDIN.BİZE SAKIN ADALETTEN BAHSETME.O GÜN ETTİĞİN LAFLARLA NİYETİNİ BELLİ ETTİN.

O SAVUNDUĞUN ŞİRKETLERDEN BİZLER 3 AY ÇALIŞIP PARAMIZI ZAR ZOR ALIYORUZ,EVİMİZİN KİRASINI ÖDÜYEMİYORUZ,ÇOĞUMUZ ARAÇ KREDİSİ VE BANKA KREDİLERİNDEN DOLAYI İCRALIKKEN,EVİMİZE EKMEK GÖTÜREMEZKEN SAVUNDUĞUN ŞİRKET SAHİPLERİ HERGÜN SERVETLERİNE SERVET KATIYORLAR.ŞİMDİ MAĞDUR KİM.ŞİRKET SAHİPLERİ Mİ YOKSA SERVİSÇİ ESNAFI MI?

BU ARADA ÖĞRENCİLERİ DÜŞÜNÜYORSUN YA EN PAHALI OKUL SERVİS ÜCRETLERİ PLAKA TAHDİDİ OLMAMASINA RAĞMEN İSTANBULDA HABERİN OLSUN.ARADAKİ EN BÜYÜK FARKI DA SAVUNDUĞUN ŞİRKETLER CEBİNE İNDİRİYOR.

AYNI ZAMANDA SERVİS ÜCRETLERİNİN KARARINIDA İBB YE BAĞLI UKOME VERİYOR.YANİ KORKMANA GEREK YOK.

BİZLER FİYATLARI BELİRLİYEMİYORUZ.BİZİM ANLADIĞIMIZ NASIL ANLAMAK İSTİYORSANIZ O TARAFTAN BAKIYORSUNUZ OLAYLARA.HELE Kİ TAHDİTLİ PLAKAYI HAKETMİYORSUNUZ DİYORSUNUZ YA SİZİ ALLAH'A HAVALE EDİYORUZ.O ZAMAN 31 İLDEKİ SERVİSÇİ ESNAFI HAKETTİ.

BİZLER ETMİYORUZ.BARİ SÖYLEYİN HAKETMEK İÇİN NE YAPMALIYIZ.HİÇ BİR DEVLET YÖNETİCİSİ BİR MESLEK GRUBUNU BU KADAR AŞAĞILAMAMIŞTIR.BU YÜZDEN DE SİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.İLK SİZ OLDUNUZ.BU SAYEDE TARİHE DE GEÇTİNİZ...

(Sırrı Akalın)Yorum Gönder

@name x