Sibel Gökçe: İbrahim Tatlıses bana tecavüz etti

04 Mart 2013 Pazartesi 17:18

Bu sabah ‘Aramızda Kalsın’ programına konuk olan Sibel Gökçe , ‘İbrahim Tatlıses bana tecavüz etti’ diyerek magazin gündemine bomba gibi düştü.

Sibel Gökçe: İbrahim Tatlıses bana tecavüz etti

2007 yılında Şenay Düdek'e konuk olan Sibel Gökçe, o zaman aynı iddiada bulunarak "İbrahim Tatlıses bana defalarca tecavüz etti. Bunu yaptığı ilk kadın ben değilim" demişti.

"ÜLKÜ OCAKLARINA SIĞINDIM"

Bugüne kadar korktuğu için tecavüz olayını açıklayamadığını söyleyen Gökçe, 2007 yılında yaptığı açıklama sonrası Şenay Düdek'in kendisini koruyacağını söylediğini, ancak ortada bırakıldığını ve korkudan ülkü ocaklarına sığındığını dile getirdi.

Gökçe, tecavüze uğradığını geçtiğimiz yıllarda şu sözlerle dile getirmişti:

"PEK ÇOK İNSAN AYNI ŞEYİ YAŞADI"

"İbrahim Tatlıses'in tecavüzüne uğradım. Antep konserine birlikte çıkmıştık. O zaman Derya Tuna ile birlikteydi. Derya Hanım, İbrahim Tatlıses'in kiminle birlikte olduğunu merak ettiği için devamlı arayıp bize soruyordu. Ben de bir kız arkadaşımla birlikte olduğunu söyledim. Derya Tuna'yı aradık diye bizi odasına aldı. Kimin aradığını sordu. İnkar ettik. Odada kapının arkasında bana tecavüz etti. Sanat dünyasından pek çok insan aynı şeyi yaşadı"

"9 YAŞINDA DA TECAVÜZE UĞRADIM"

Uzun yıllar konuşmayarak sırrını sakladığı İbrahim Tatlıses'in ve yardım ettiği Tanyeli ve Petek Dinçöz'ün kendisini yalnız bıraktığını, yardım etmediğini söyleyen Gökçe, "Tecavüze uğradıktan sonra da yanında çalışmaya devam ettim. Paraya ihtiyacım vardı. İlk tecavüzüm değil bu. Ben 9 yaşında tecavüze uğradım. 9 yaşından itibaren çok ciddi şeyler yaşadım. Petek Dinçöz'ünden tutun da, İbrahim Tatlıses'ine kadar herkese kırgınım ben. Tanyeli'ye yıllarca baktım. 'Tanyeli'siz programa çıkmam' dedim. Tanyeli rekabet yüzünden Sibel Gökçe'nin adını bile anmadı" dedi.

Yorum Gönder

@name x