Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz, Telafer'e gitti

27 Ocak 2018 Cumartesi 21:06

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz, Telafer'e gitti. Şehit askerimizin vasiyeti yerine getirilecek.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Kılavuz, Telafer'e gitti
 Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Zeytin Dalı Harekatı’nda Kilis'in Gülbaba köyünün güneydoğusunda şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan'ın Ankara Sincan’daki babaevine dün akşam taziye ziyaretinde bulundu. 

Kılavuz, şehidin babası Selahattin Özalkan, kardeşi Necip Özalkan ve diğer yakınlarına başsağlığı dileklerini iletti. Şehidin babası Selahattin Özalkan ile sohbet eden Kılavuz, acılı babaya MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları ile şehidin vasiyetinin en kısa zamanda yerine getirileceğini belirtti. Kılavuz, başta şehit Musa Özalkan olmak üzere tüm şehitlere Allah'tan rahmet diledi.


Kılavuz, sabah saatlerinde Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Şehidimiz Musa Özalkan kardeşimizin vasiyetini yerine getirmek için bizzat Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları doğrultusunda bugün Irak'ta Türkmeneli'ne gidiyoruz. Allah yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.


Ülkü Ocakları Genel Merkezi yetkililerinden alınan bilgiye göre Kılavuz, şehit Musa Özalkan’ın ailesini ziyaret ettikten sonra Bahçeli’nin talimatı ile Telafer’e doğru yola çıktı. Ankara’dan Irak’a uçarak Telafer şehrine geçen Kılavuz’un şehit Özalkan’ın vasiyetini yerine getirmeye gittiği belirtildi.

(Kaynak: HergünTürk)
Yorum Gönder

@name x