ÜLKÜ OCAKLARINDA KURAN ÖĞRETİLMESİNDEN KİM RAHATSIZ OLUR?

02 Mart 2016 Çarşamba 10:33

''Bizim Şeyh'imiz Hacı Başbuğ Alparslan Türkeş, tekkemiz ve zaviyemizde Ülkü Ocakları'dır. Nizam-ı Alem ve İlay-ı Kelimetullah yolunda Kur-an-ı Kerim dersi ve Cenab-ı Allah kelamının sohbetini yapmayıp ta ne yapacaktık? Allah ıslah edip, hidayet nasip etsin..

ÜLKÜ OCAKLARINDA KURAN ÖĞRETİLMESİNDEN KİM RAHATSIZ OLUR?

Davası Allah davası olan kutsal bir mekanda Allah’ın "Alemleri O'nun yüzü suyu hürmetine yarattım" dediği efendimize(SAV) indirdiği Kurandan kim rahatsız olur? Onlar ya cahiller ya hainler ya münafıklar yada din düşmanlarıdır. Müslüman Türk milleti dünya durdukça Kuranı öğrenmeye hayatında tatbik etmeye devam edecektir. Misyoner faaliyetlerinden rahatsız olmayıp patlama yapan ev kiliselerine ses çıkarmayan korkak ödlek özel görevli beşinci kol atıkları niçin gençlerin Kuran öğrenmesinden rahatsız olur?

Din ve inanma en tabi evrensel insan hakkıdır. Dünyada çocuk yaştaki minik yavruların kilise okullarının varlığı gerçektir. Bizim yavrularımızda Kuran öğrenmeye ezan okumaya bayrak dikmeye milli ve kutsal değerlerimiz adına şehit olmaya kıyamete kadar devam edeceğiz. Allah bu faaliyeti yapan ocak yöneticilerinden razı olsun.


Yorum Gönder

@name x