Bin öğrenci ‘Çanakkale Yolun Sonu’ filmini izledi

12 Nisan 2013 Cuma 15:19

Antalya’da bin öğrenci, ‘Güvenli Gelecek Projesi’ kapsamında 'Çanakkale Yolun Sonu' filmini izledi.‘Güvenli Gelecek Projesi’ ile Antalya’ya göçle gelen ailelerin yoğun olarak yaşadığı bölgede ikamet edenlerin çocuklarını şehir...

Bin öğrenci ‘Çanakkale Yolun Sonu' filmini izledi

Antalya’da bin öğrenci, ‘Güvenli Gelecek Projesi’ kapsamında 'Çanakkale Yolun Sonu' filmini izledi.

‘Güvenli Gelecek Projesi’ ile Antalya’ya göçle gelen ailelerin yoğun olarak yaşadığı bölgede ikamet edenlerin çocuklarını şehir kimliği ile bütünleştirmek ve tarihi kültürel değerleri benimsemeleri için etkinlikler düzenleniyor. Antalya Emniyet Müdürlüğü’nün uyguladığı proje ile ayrıca polis çocuk kaynaşmasının da sağlanması amaçlanıyor.

Bu kapsamda, Antalya’daki 80. Yıl Cumhuriyet, Şehit Kahraman Çelik, Mareşal Fevzi Çakmak, Demirgül, Yıldırım Beyazıt, Şehit Jandarma Er Serhat Genç, Baraj, İsmail Hakkı Kaya, Habibler ve Şahinevler ortaokullarından toplam bin öğrenci, bir sinema salonunda 'Çanakkale Yolun Sonu' isimli filmini izledi. Film sonrasında birçok öğrenci sinemaya ilk defa geldiğini ifade ederek, Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne yürüttükleri Güvenli Gelecek Projesi için teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x