Bu kitabı okuyan, kahramanın sesini duyacak

10 Ocak 2013 Perşembe 17:31

Teknolojideki yenilikler klasik okuma yöntemlerine de alternatif çözümler sunmaya başladı. Pinus Kitap’tan çıkan Vuslat Baran’ın kaleme aldığı ‘SON’ isimli kitap Karekod uygulamasıyla okuyucunun beğenisine sunuldu. Uygulama sayesinde...

Bu kitabı okuyan, kahramanın sesini duyacak

Teknolojideki yenilikler klasik okuma yöntemlerine de alternatif çözümler sunmaya başladı. Pinus Kitap’tan çıkan Vuslat Baran’ın kaleme aldığı ‘SON’ isimli kitap Karekod uygulamasıyla okuyucunun beğenisine sunuldu. Uygulama sayesinde kitapta geçen kahramanların bazı diyalogları dinlenebilecek.

Kitapta yer alan kahramanların diyalogları Karekod sistemi aracılığıyla kitabın sayfalarına yerleştirildi. Okuyucular cep telefonundan diyalogları dinleyebileceği gibi aynı zamanda kahramanların o an dinlediği şarkıları da Karekod sistemiyle dinleyebilecek. Yayınevi yetkilileri, okuyuculara yönelttiği sorularda, “Kitabı önce bu sistemin dışında okudum çok etkileyiciydi sonra bu sistemi kullanarak okuduğumda ise etkisi inanılmazdı. Kitabın tanıtımlarını tesadüfen gördüğüm de ilgimi çekti kitaba başladım. 2 saatte bitirdiğimi fark ettim. Sanki kitabı okumamış yaşamıştım.” gibi cevaplar aldıklarını söyledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x