EXO hayranını döven menejere, 900 dolar ceza

30 Nisan 2015 Perşembe 09:00

Güney Kore’nin dünyaca ünlü müzik gruplarından EXO’nun menejeri, grubun hayranlarından birini dövdüğü suçu ile 900 dolar para cezasına çarptırıldı.Dünyaca ünlü müzik gruplarından EXO’nun menejerine 1 milyon won (yaklaşık 900...

EXO hayranını döven menejere, 900 dolar ceza

Güney Kore’nin dünyaca ünlü müzik gruplarından EXO’nun menejeri, grubun hayranlarından birini dövdüğü suçu ile 900 dolar para cezasına çarptırıldı.

Dünyaca ünlü müzik gruplarından EXO’nun menejerine 1 milyon won (yaklaşık 900 dolar) para cezası verildi. EXO’nun bir hayranını dövdüğü iddiası ile yargılanan menejer, darp edildiğini iddia eden EXO fanına tazminat ödeyecek.

Emniyet alınan bilgiye göre olay geçen yıl Ağustos ayında İncheon Havalimanı'nda meydana geldi. Çin’deki bir konserden Güney Kore’ye geri dönüş yapan ünlü müzik grubu, havalimanı içindeki metro bindi. O sırada grubun üyeleri ile aynı vagonda olan bir EXO fanı ise onları uzaktan kamerası ile çekiyordu. Tam bu sırada EXO’nun menejeri söz konusu hayranın kafasına arkadan vurdu. Menejer her ne kadar vurduğunu mahkemede inkar etse de hakim, mağdur olan kişinin iddialarını doğrulayan kanıtlar elde ettiği gerekçesi ile menejeri suçlu buldu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x