VOLKAN ŞENEL'İN YENİ KİTABI OKURLARIYLA BULUŞTU

07 Temmuz 2020 Salı 21:42

Gümüşhane’nin yetiştirdiği Tarihçi Yazar Volkan Şenel’in “Atlas Üzerinden Düşler Kurmak” adlı yeni çıkan kitabı, okuruyla buluştu. Kitabın geliri öğrencilere bağışlanacak.

VOLKAN ŞENEL'İN YENİ KİTABI OKURLARIYLA BULUŞTU

Gümüşhane’nin yetiştirdiği Tarihçi Yazar Volkan Şenel’in “Atlas Üzerinden Düşler Kurmak” adlı yeni çıkan kitabı, okuruyla buluştu.

Arel Kitap Yayınları’ndan çıkan kitapta, Volkan Şenel’in 1997-2020 yılları arasında; tarih, vatan, millet, bayrak sevgisi ve Osmanlı Devleti’nin hüküm sürdüğü gönül coğrafyasıyla ilgili yazdığı 67 şiiri, sözleri ve çeşitli çizimler, tasvirler, fotoğraflar bulunuyor. 

Şenel yeni çıkan kitabı için; “Tarih, edebiyat ve sanatı bu kitapta buluşturduk… En başta şunu belirtmek isterim ki bu kitabı; hayata bakış açısı, kişiliği, mücadelesiyle ve yazdığı şiirlerle “ruhumuzda deli taylar dolaştıran” Abdürrahim Karakoç ve Dilaver Cebeci’ye ithaf ettik.

Kitabın içerisinde üç Türk, bir Rus olmak üzere 4 ressam, grafiker ve fotoğraf sanatçısının, bu kitap için özel hazırladığı 45 adet kara kalem çizim/tasvirleri ve fotoğrafları var. “Vatana sevdalı” yüreklerde karşılık bulsun inşallah… “ dedi.

GELİRİ ÖĞRENCİLERE BAĞIŞLANACAK
Volkan Şenel kitabın gelirlerini Kocaeli Üniversitesinde okuyan ihtiyaç sahipleri öğrenciler adına kullanılacağını sözlerine ekledi.

Atlas Üzerinden Düşler Kurmak kitabına, www.konseykitap.com , www.kitapyurdu.com  ve ilgili kitap satış sitelerinden ulaşılabilir.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x