YEREL Haberleri Tümü

Yaz dönemi kurslarından bin 700 öğrenci faydalanacak

Kırşehir’de Belediyenin düzenlediği yaz dönemi kursları öğrencilerin yoğun ilgisi ile başladı. Yaz dönemi kurslarından bin 700 öğrenci faydalanacak.

Okulların yaz tatiline girmesiyle birlikte Kırşehir Belediyesi tarafından düzenlenen, Gençlik Merkezi, Aile Yaşam Merkezi, Kervansaray Mahallesi Konağı Kurs Merkezi ve Bahçelievler Nene Hatun Konağı Merkezi’nde haziran ayında 23 branşta 46 kurs açıldı. Yaz dönemi kurslarına toplam bin 700 öğrenci kayıt yaptırdı.

Yaz dönemi kursları hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, gençlerin, çocukların ve ev hanımlarının yaz dönemini verimli geçirmeleri için açılan kurslara herkesi davet ettiklerini söyledi. Bahçeci açıklamasında şu sözlere yer verdi. “Aile Yaşam Merkezimiz ve Gençlik Merkezimizde faaliyet gösteren kurs, seminer ve kulüpler yoğun ilgi topluyor. Bizler de yaz döneminde de bu kurs ve etkinlikleri devam ettirerek gençlerimizin ve çocuklarımızın boş zamanlarını verimli değerlendirmelerini amaçlıyoruz. Kurslara her geçen gün ilginin artması bizleri mutlu ediyor. Kurslara katılanlar hem yeni beceriler elde ediyor hem de kişisel-sosyal anlamda gelişim kaydediyorlar. Belediyemiz, gençlerimizin, çocuklarımızın ve hanımlarımızın sosyal, eğitsel, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla kış döneminde olduğu gibi yaz döneminde de etkinliklere devam edecek. Herkesi ücretsiz olan bu kurslarımıza katılmaya davet ediyorum. Velilerimize çocuklarını bu kurslara yönelttiği için çok teşekkür ediyorum.”Cihan

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz