YEREL Haberleri Tümü

Belediyeden 'Hoş geldin bebek' hediyesi

İskenderun Belediyesi tarafından hayata geçirilen 'Hoş geldin bebek' projesi ile yeni doğan bebeklerin aileleri sevindiriliyor.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, proje ile ilgili yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi: “İlçemizdeki minik hemşehrilerimize hoş geldin diyerek, ailelerinin mutluluğunu birlikte paylaşıyoruz. Belediyemizin birkaç ay önce 'Hoş geldin bebek' projesini hayata geçirdi. Yeni bebek sahibi olan aileleri proje ekibimiz ziyaret edip 'Hoş geldin bebek' setini kendilerine teslim ediyorlar. Set içerisinde kırklık bebek takımı gibi bir bebeğin çeşitli ihtiyacı olan her şey bulunmakta.”

Şu ana kadar 500’ün üzerinde aileye bebeğimizin ailesine, 'Hoş geldin bebek' seti hediye ettiklerini anlatan Başkan Seyfi Dingil, "Hoş geldin bebek kampanyamız ailelerine ve bebeklere sürpriz olurken ailelerin de maddi anlamda yükünü hafifleten güzel bir kampanya. İskenderun Belediyesi olarak vatandaşımızın hayatlarının her anında hep yanında oluyoruz. Projemiz görevde olduğumuz sürece devam edecektir." diye konuştu.Cihan

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz