İbrahim Tatlıses'ten oğlunuda tersledi

07 Ağustos 2013 Çarşamba 10:04

İbrahim Tatlıses twitterda yazdığı mesajlarla şaşırttı. Oğlunu da haşlayan Tatlıses, 'acaba hesabı haclendi mi?' dedirtti.

İbrahim Tatlıses'ten oğlunuda tersledi

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'da kendisiyle alakalı olmayan bir mesaja cevap veren İbrahim Tatlıses herkesi şaşırttı.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, şu sıralarda Twitter'da paylaştıklarıyla çok konuşuluyor. Twitter'da kendisi ile alakalı olmayan bir tweet'e cevap veren Tatlıses, iletisiyle herkesi şaşırttı.

'İnci Caps' hesabının paylaştığı "Check-up yaptırdıktan sonra "ya boşu boşuna yaptırdık, hiçbişey çıkmadı" diye üzülen insanın kafası ne güzel kafa, pırıl pırıl." iletisine "Anana sor bakim ne diyecek" şeklinde bir cevap veren ünlü türkücünün neden böyle bir cevap verdiği anlaşılamadı.

OĞLU İDO'YU HAŞLADI

İbrahim Tatlıses, akşam saatlerinde de oğlu İdo'nun Twitter'da paylaştığı bir içeriğe yazdığı yorum da şaşırttı.

İdo'nun kendi görüntüsünü paylaştığı içeriğe "Nedir bu arkadaş gençsin tamam da yakışmayan işler bunlar bence. Daha ağır başlı arkadaşlarına uyarsan yandık! Ben şimdi bunun ndsini retvitleyeyim?" yorumunu yapan ünlü türkücünün hesabının hacklendiği düşünüldü.

fft16_mf3511382.jpeg

GÖNLÜNÜ ALDI

Tatlıses bu Twitinden sonra ise "İDO benim oğlumdur arkadaşımdır ve o genç bir delikanlıdır sevilen bir gençtir müzisyendir babasının oğludur ben çocuklarımdan RAZIYIM..!!" mesajıyla oğlunun gönlünü aldı.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x