MHP'nin bursa mitinginde Devlet Bahçeli'nin binlerce kişinin "Vur de vuralım Öl de ölelim" sloganına karşılık Bahçeli'nin "Merak etmeyin, onunda zamanı gelecek" sözleri türkü olmuştu.

Son günlerin flash ismi Ozan Ümit Ateş'in "Sensin benim liderim - Öl de ölelim" adlı paylaşım rekoru kıran eseri;  bir kaç güne kadar ilk defa studyo yapımı olarak HABERALP ' te yayınlanacak! 

Ülkenin içerisinde bulunmuş olduğu çözülme süreci sonucunda yazılmış olan "Öl de ölelim" türküsünün serüvenini sizlerle paylaşıyoruz. İlk olarak Sonkale.org adlı haber sitesinde yayınlanan Ozan Ümit Ateş'in "Sensin benim liderim" adlı eseri sonrasında diğer haber sitelerinde gündem oluşturdu. Ülkücü camianın haber sitelerinden destek alan Ümit Ateş'e bazı haber sitelerinde linç kampanyası başlatıldı. Aynı zamanda bazı ulusal kanallarda da haber olan eser birilerini oldukça rahatsız etmesine rağmen studyo kaydı yapıldı.

Eser yayınlandıktan 2 gün sonra Televizyon ve internet haber sitelerinde Ozan Ümit Ateş'i karalama kampanyaları başlatıldı. Şiddet içerikli olduğu iddia edilen türkü sebebiyle gözaltına alındığı haberleri çıktı. Bu haberlerin aslısız ve yalan olduğunu Ümit Ateş haberalp aracılığı ile ve facebook sayfasından duyurdu.Ümit Ateş profesyonel bir albüm için müzik yapımcısı Şendoğan Yıldırımla hazırlıkların yarı aşamasını tamamladı.

"Sensin benim liderim - Öl de ölelim" adlı eseri ilk dinleyenlerden olmak istiyorsanız HABERALP'i takip edin.

Bir kaç güne kadar coşku dolu "Sensin benim liderim" adlı eseri sizlerle paylaşmak dileğiyle.

ŞİMDİLİK TANITIM KAYDINI SİZLERLE PAYLAŞIYORUZ