Adnan Keskin: Ellerinde Kur’an dillerinde yalan var

06 Mayıs 2015 Çarşamba 12:34

CHP Denizli Milletvekili Adnan Keskin, AK Partililerin ellerinde Kur’an dillerinde yalan olduğunu söyledi. Memleketi Denizli’de seçim çalışmalarını sürdüren Keskin, AK Parti’nin Türk halkını “avanak”, seçmeni de kendi değirmenine...

Adnan Keskin: Ellerinde Kur'an dillerinde yalan var

CHP Denizli Milletvekili Adnan Keskin, AK Partililerin ellerinde Kur’an dillerinde yalan olduğunu söyledi.

Memleketi Denizli’de seçim çalışmalarını sürdüren Keskin, AK Parti’nin Türk halkını “avanak”, seçmeni de kendi değirmenine su taşıyan “kobay” olarak gördüğünü öne sürdü. Keskin, “İktidar, tüm taahhütlere rağmen toplum nezdinde demokrasi ve hukuk borçlarını ödemeyen borçluya dönüşmüş ve icraya düşmüştür. Süre dolmuş uzatmaları oynamaktadır. 8 Haziran’dan itibaren hacizler başlayacaktır.” dedi.

İktidarın oylarındaki düşüş ile birlikte AK Parti’de iç kavgaların yaşanmaya başladığını dile getiren Keskin, "AKP’deki kaosun faturası seçim sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kesilecektir. Çünkü AKP seçmeninin yüzde 57’si başkanlık sistemine karşıdır. Toplam seçmenin de yüzde 63’ü de Erdoğan’ı başkan olarak görmek istememektedir. Elinde kur’an dilinde yalanlarla halkı kandırma dönemi artık kapanmıştır. Başbakan Davutoğlu’na söylenecek pek bir söz yoktur. Çünkü beceriksiz, çaresizdir. Bu yüzden ciddiye bile alınacak tarafı kalmamıştır." diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x