AKP ÜMRANİYE'DE ŞOK İSTİFA!

26 Haziran 2017 Pazartesi 00:04

AKP Ümraniye İlçede beklenmedik gelişme...

AKP ÜMRANİYE'DE ŞOK İSTİFA!
 AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Enver Sedat Çakıroğlu istifa etti. 8 aylık gerginlik Çakıroğlu'nun istifası ile yeni bir döneme girdi. Çakıroğlu'nun istifası hakkında teşkilat mensuplarına gönderdiği açıklamanın şifreleri önümüzde ki günlerde ortaya çıkacak.

 

Ümraniye Ak Parti İlçe Başkanı Enver Sedat çakıroğlu göreve gelişi ile konuşulduğu kadar gidişi ilede konuşulacak gibi gözüküyor. Sabah saatlerinde Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve Milletvekili Hasan Sert ile birlikte teşkilat mensupları ile bayramlaşan Çakıroğlu'nun akşam saatlerinde istifası şok etkisi yarattı. 

Çakıroğlu'nun teşkilat mesuplarına gönderdiği istifa metni şöyle;

 

Ümraniyemizde son zamanlarda teşkilatımızda yaşanan olumsuzluklar nedeniyle teşkilatımızın daha fazla zarar görmemesi için 2014 yılından beri yürüttüğüm Ak Parti İlçe Başkanlığından istifa ediyorum.
Bizi bu sürece götüren sebebleri Ümraniye teşkilatımız çok iyi biliyor o yüzden fazla açıklamaya gerek olmadığını düşünüyorum.
Yaşadığımız süreçte Ortaya koyduğumuz tavır inandığımız doğrulara sahip çıkma amacından başka bir şey değildi.Aynı zaman dilimine geri dönsem yine aynı tavrı gösteririm.
Bu süreçte kişisel hırslarına boyun eğmeyen,gücün karşısında eğilmeyen hak ve hakikatin yanında duran tüm arkadaşlarıma en kalbi duygularla teşekkür ediyorum.
Kişisel hırsları ,kaprisleri,egoları ve oyunlarıyla Ümraniye'ye fitne sokanları ve onlara menfaatleri doğrultusunda destek verenleri de Allah'a havale ediyorum.
Bütün arkadaşlarımdan haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Hakkınızı helal edin.
Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar diyor hepinize saygılarımı sunuyorum.

 

Enver Sedat ÇakıroğluYorum Gönder

@name x