Bahçeli: Ben de Silivri'ye gidip genelkurmay başkanımız ile kucaklaşacağım(2)

08 Ocak 2013 Salı 11:30

Genel Başkanı Devlet Bahçeli, terörist başına gitmenin kutsandığını ifade ederek, "Ben de Silivri’ye gidip terörist olmakla ve terör örgütü kurmakla suçlanan, bize göre de terörle mücadelede tarihi vazife üstlenen ve bu konuda eşsiz...

Bahçeli: Ben de Silivri'ye gidip genelkurmay başkanımız ile kucaklaşacağım(2)

Genel Başkanı Devlet Bahçeli, terörist başına gitmenin kutsandığını ifade ederek, "Ben de Silivri’ye gidip terörist olmakla ve terör örgütü kurmakla suçlanan, bize göre de terörle mücadelede tarihi vazife üstlenen ve bu konuda eşsiz hizmetleri bulunan 26’nci genelkurmay başkanımızı ziyaret edeceğim ve onunla Allah’ın izniyle kucaklaşacağım.” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada İmralı ile gerçekleştirilen görüşmeleri ağır bir dille eleştirdi. Bahçeli, “Bölücülük biberonundan kana kana içen süt kardeşlerin galibiyet çığlığı atmalarına müsamahamız ve iznimiz asla olmayacaktır. Bu gelişmeler karşısında bir hususun altını çizerek duyurmak istiyorum. Madem İmralı’ya ziyaret sıklaşmıştır, değil mi ki terörist başına gitmek kutsanmıştır; bu durum karşısında İmralı’daki terörist sizin olsun. Biliniz ki ben de Silivri’ye gidip terörist olmakla ve terör örgütü kurmakla suçlanan, bize göre de terörle mücadelede tarihi vazife üstlenen ve bu konuda eşsiz hizmetleri bulunan 26’nci Genelkurmay Başkanımızı ziyaret edeceğim ve onunla Allah’ın izniyle kısa süre içinde kucaklaşacağım.” diye konuştu.

Yorum Gönder

@name x