Bahçeli: Davutoğlu kopya bir başbakandır

14 Mayıs 2015 Perşembe 17:45

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bartın mitinginde Başbakan Davutoğlu’na yüklendi. Cumhuriyet Meydanında düzenlenen mitingde seçmenlere hitap eden MHP Genel Genel Başkanı Devlet Bahçeli makamına sahip çıkamayan bir şahsiyete Türkiye’nin...

Bahçeli: Davutoğlu kopya bir başbakandır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bartın mitinginde Başbakan Davutoğlu’na yüklendi.

Cumhuriyet Meydanında düzenlenen mitingde seçmenlere hitap eden MHP Genel Genel Başkanı Devlet Bahçeli makamına sahip çıkamayan bir şahsiyete Türkiye’nin emanet edilemeyeceğini söyledi. MHP Lideri Bahçeli, “Başbakan kalkıp kendi geleceğini bile bile göre göre karartır mı? Makamına sahip çıkamayan fikri ve iradesi bulunmayan bir şahsiyete Türkiye emanet edilir mi? Davutoğlu taslak ve kopya bir başbakandır. Başbakanlık selo Ahmetin elinde rezil olmaktadır” dedi.

'AKİF KİM SEN KİMSİN?'

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kendisine milli şair Mehmet Akif Ersoy üzerinden gönderdiği ifadelere değinen Bahçeli, “Mehmet Akif yolsuzluk yapmadı, yapanları insandan saymadı. Akif cebindeki birkaç kuruşu eliyle saydı para makinelerine saydırmadı. Akif üzerinden şeref konusuna hiç de yüzünüz bulunmayacaktır.” dedi.

7 Haziran seçimleri için Bartınlılardan oy vermelerini isteyen MHP Lideri Bahçeli seçim beyannamesi aktarıp çeşitli vaatlerde bulundu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x