Bahçeli: MHP, yapılacak her seçime hazırdır

21 Mayıs 2013 Salı 11:28

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gelecek yıl üç seçim olabileceği yönündeki açıklamaları ile ilgili, "Şimdilik şunu herkesi bilsin ki MHP yapılacak her seçime hazırdır." dedi. MHP Genel Başkanı...

Bahçeli: MHP, yapılacak her seçime hazırdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gelecek yıl üç seçim olabileceği yönündeki açıklamaları ile ilgili, "Şimdilik şunu herkesi bilsin ki MHP yapılacak her seçime hazırdır." dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Meclis Grup Toplantısında konuştu. Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Bahçeli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gelecek yıl üç seçim olabileceği yönündeki açıklamalarını değerlendirdi. Bahçeli, "Başbakan Erdoğan’ın anayasa değişikliğini sabote etmek ve uzlaşma komisyonunu baskı altına almak için referandum kartını hatırlatması talihsiz ve tahrik edici bir yaklaşımdır. PKK ile anayasa yapmak için tüm hazırlıklar sürdürülmektedir. AKP’nin aklında ve hedefinde Meclis’ten kendi hazırladığı anayasayı BDP işbirliği ile geçirmek ve sonra da referanduma götürmek vardır. Şimdilik şunu herkesi bilsin ki MHP yapılacak her seçime hazırdır. Biz parti olarak vehimleri devireceğiz, korkuları yıkacağız, iftiraları kıracağız, kuşatmayı yaracağız ve karamsarlığı gerileterek Allah’ın izni ile iktidar olacağız. Samimiyetle, sabırla ve sebatla Türk milleti diyeceğiz, Türklük diyeceğiz ve sonsuza kadar var ol Türkiye sözleri ile kötülükleri ezip geçeceğiz." diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x