Bakan Eroğlu'nun annesi Afyon'da toprağa verildi

05 Ağustos 2015 Çarşamba 15:24

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun, Ankara'da bir süredir tedavi görmekte iken vefat eden annesi Emine Eroğlu'nun (90) cenazesi, öğle namazını müteakip Şuhut'ta toprağa verildi.İzmir'de yapacağı programı iptal eden Veysel Eroğlu,...

Bakan Eroğlu'nun annesi Afyon'da toprağa verildi

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun, Ankara'da bir süredir tedavi görmekte iken vefat eden annesi Emine Eroğlu'nun (90) cenazesi, öğle namazını müteakip Şuhut'ta toprağa verildi.

İzmir'de yapacağı programı iptal eden Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesindeki annesinin evine erken saatlerde geldi. Akrabalarıyla burada taziyeleri kabul eden Eroğlu, daha sonra annesinin tabutunun camiye götürülmesine yardımcı oldu. Yeni Camii'ndeki cenaze namaz öncesi eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile birçok bürokrat, Eroğlu'na başsağlığı diledi.

Cenaze namazını Afyonkarahisar Müftü Yardımcısı Galip Kolcu kıldırdı. Oldukça üzgün olduğu gözlenen Bakan Eroğlu, bir ara gözyaşlarını tutamayarak mendille sildi. Saf tutarak annesinin namazını kıldı. Namaz sonrasında annesinin tabutunu omuzlayan Eroğlu, bir süre taşıdı. Emine Eroğlu’nun cenazesi ilçe mezarlığında defnedildi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x