Bakan Müezzinoğlu, Başkan Kocaoğlu’nu ziyaret etti

08 Mart 2013 Cuma 13:44

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu makamında ziyaret etti. AK Parti Milletvekili Rıfat Sait, Vali M.Cahit Kıraç ve AK Parti İl Başkanı Ömer Cihat Akay'ın da bulunduğu ziyarette Kocaoğlu,...

Bakan Müezzinoğlu, Başkan Kocaoğlu'nu ziyaret etti

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu makamında ziyaret etti. AK Parti Milletvekili Rıfat Sait, Vali M.Cahit Kıraç ve AK Parti İl Başkanı Ömer Cihat Akay'ın da bulunduğu ziyarette Kocaoğlu, memnuniyet duyduğunu dile getirerek, Müezzinoğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.

İzmir’in ülke genelinde en önemli dinamikleri taşıyan bir büyükşehir olduğunu kaydeden Bakan Müezzinoğlu ise, “Daha iyi noktalara geleceğine inanıyorum. Sağlık Bakanlığı olarak yapabileceklerimizi azami olarak, dün olduğu gibi yarın da yapmaya devam edeceğiz. Devletçe, milletçe sahiplendiğimiz EXPO var. Tema da ‘Sağlık’ olduğu için bakanlık olarak farklı bir sorumluluk üstleniyoruz. Üzerimize düşeni en iyi şekilde yapacağız. Gerek yerel yönetimler gerekse hükümetin, İzmir’in hakettiği başarıyı yakalaması için aktif çaba göstermesinden mutluluk duyuyorum. Ortak duyarlılık için tüm kamuoyuna teşekkür ediyorum.” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x