Başbakan'ın Ruh Halini Soracak

29 Aralık 2012 Cumartesi 10:09

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu psikolog ve psikiyatristlerle bir araya gelecek. Kılıçdaroğlu psikologlara Başbakan Erdoğan’ıun ruh halini soracağını ifade etti.

Başbakan'ın Ruh Halini Soracak

 Grup toplantılarında sık sık Başbakan Erdoğan için ‘psikolojik vaka’ ifadesini kullanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu psikologlara Başbakan’ı sormaya hazırlanıyor. Bugün CHP Genel Merkezi’nde psikolog ve psikiyatristlerle bir araya gelecek olan Kemal Kılıçdaroğlu, psikologlarla Başbakan Erdoğan’ın ruh halini konuşacağını söyledi.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere bulunduğu Malatya’da gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan’ın kendisine ağır sözler sarf ettiğini hatırlattı. Kemal Kılıçdaroğlu, “Ben bunu ruh haline bağlıyorum. Sorunların altında bunalan bir Başbakan görüntüsü çiziyor. Sorunların altında bunalan çözemeyen sert üslup kullanarak kendisini tatmin eden bir Başbakan var” diye konuştu.

Kemal Kılıçdaroğlu, bugün psikologlarla görüşeceğini ifade ederek şunları söyledi:

“Türkiye’nin en önemli psikologlarıyla görüşeceğiz. Ben davet ettim. Nedir bu Allah aşkına... Bunlar niye böyle konuşuyor soracağım. Siyasetin ve siyasetçilerin ruh halini öğrenmek istiyorum”

Yorum Gönder

@name x