Battal İlgezdi: Meyhanede oturuyorsan CHP sayesinde

31 Aralık 2019 Salı 13:53

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, partisini ve belediyeyi meyhanelerle övdü.

Battal İlgezdi: Meyhanede oturuyorsan CHP sayesinde

Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir Belediyesi 5. Olağan Kongresi'nde konuşma yapan Battal İlgezdi, yerel seçimler nedeniyle CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na övgüler yağdırdı.İlgezdi, Ataşehir Belediyesi'ndeki görev tarifini de şu sözlerle dile getirdi:

"MEYHANELER BİZİM SAYEMİZDE"

"Ben bu partinin belediye başkanıyım, beni beğenmeyebilirsin ama siyaset etiği olarak önce birbirimize saygı duyacağız. Belediye Başkanı'na karşısın. Neden karşısın, kötü mü oldu? 2009'da 50 bin oyu 81 bin yaptık seçim aldık. Eğer bu sokaklarda yürüyorsan, akşam meyhanelerde oturuyorsan, Cumhuriyet Halk Partisi ve belediyesi sayesinde. AK Parti'nin olduğu yerlere gidin meyhane yok, restoran yok, kafe yok. Eğer burası özgürlüğün kenti olduysa Sancaktepe'deki vatandaş buraya geliyorsa, Üsküdar'daki, Beykoz'daki vatandaş bu ilçeye geliyorsa; CHP'nin ve onun kadroları sayesindedir."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

kabızbeyinliler 6 ay önce yorumlandı

eyy!!haberalpbu haberin gerçek bir haber veya sizin haber verme gibi onurlu bir vazifenizin böyle saçma.dingil.absürt.merhametsiz-patavatsız -ve dinimizin insan vücudunun ruh ve bedenini bitiren alkol ün ikinci aşaması sosyal .bir aymazlıklar zinciri felaketini oluşturan **alkolle yer ayirmanizi anlamiş deği̇li̇m.Allah si̇zi̇ i̇slah etsi̇n sayin sözde mi̇lli̇ ve yerli̇ gastacilar..yaziklar olsun si̇ze.haa!ortağiniz olmasi hasebi̇yle tamam.veri̇n haberi̇ gelsi̇n!!.mi̇llet si̇zi̇de görüyor

0 Kişi beğendi.