'Cumhurbaşkanı coğrafyaya ve saate bağlı olarak görüş değiştirebiliyor'

17 Mart 2015 Salı 16:43

CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın coğrafyaya ve saate bağlı olarak görüş değiştirebildiğini belirterek, “Günde üç defa konuşma yaparsan, coğrafyaya ve saate bağlı olarak fikir değişikliğini,...

'Cumhurbaşkanı coğrafyaya ve saate bağlı olarak görüş değiştirebiliyor'

CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın coğrafyaya ve saate bağlı olarak görüş değiştirebildiğini belirterek, “Günde üç defa konuşma yaparsan, coğrafyaya ve saate bağlı olarak fikir değişikliğini, hele hiç kimse sana karşı çıkıp da, 'Ya sen sabah bunu söyledin, öğlen bunu söyledin, akşam yatarken başka konuştun.' diyecek cesaret de sahibi değilse istediği gibi konuşabiliyor.” dedi.

Berberoğlu, özel bir televizyonda katıldığı programda şunları söyledi: “Konuştuğu meydan Balıkesir. İki dönemdir MHP’nin kazandığı yer. Yani şimdi kalkıp da bu konuşmayı Diyarbakır’da yapmıyor, Batman’da yapmıyor, Siirt’te yapmıyor, Muş’ta yapmıyor, Hakkari’de yapmıyor. Gidiyor, Balıkesir’de yapıyor. O İç Anadolu’ya geldiği zaman işte, ‘Şam'da Emevi Camisi'nde öğle namazını kılacağız.’ muhabbetine geçiyor. Güneydoğu’ya gittiğinde, 'Aanalar, babalar çocuklarınıza, oylarınıza sahip çıkın.' türküsüyle meydana çıkıyor.”

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x