Devlet Bahçeli Antalya'da o sloganla karşılandı

30 Mart 2013 Cumartesi 09:24

Antalya'ya giden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partililer tarafından "Vur de vuralım, öl de ölelim" sloganlarıyla karşılandı.

Devlet Bahçeli Antalya'da o sloganla karşılandı
Geçtiğimiz hafta Bursa'daki Kuruluş mitinginde kalabalığın "Vur de vuralım, öl de ölelim" sloganlarına verdiği "Onun da zamanı gelecek" cevabı tartışma yaratan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Antalya'da o sloganla karşılandı.

İki günlük bir program için Antalya'ya giden Devlet Bahçeli partililer tarafından, 'Vur de vuralım öl de ölelim' sloganlarıyla karşılandı.

Karayoluyla Antalya'ya giden MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi, kent girişinde, MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin başta olmak üzere MHP Antalya Milletvekili Mehmet Günal ve çok sayıda partili karşıladı. Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanlığı, 'Devlet Baba Öz Evlatların Emrinde' yazılı pankartlarla Bahçeli'yi karşıladılar. Yoğun katılımlı karşılama törenine ilk olarak Bursa mitinginde söylenen, 'Vur de vuralım öl de ölelim' sloganı damgasını vurdu. Bu slogan eşliğinde MHP Lideri Bahçeli, arabasından indi, partilileri selamladı. Gelişine bir koçun da kurban edildiği karşılama sırasında partililer havaya dilek fenerleri bıraktı. MHP Lideri Bahçeli daha sonra kendisine eşlik eden konvoyla geceyi geçireceği Manavgat'a hareket etti.

BELEDİYE BAŞKANLARIYLA TOPLANTI YAPACAK

MHP Lideri Bahçeli, 2 günlük Antalya programının ilk gününde Manavgat'ta partili belediye başkanlarına hitap edecek. Ardından programına Antalya'nın Gazipaşa ve Alanya ilçelerinde devam edecek Bahçeli, pazar günü ise aynı toplantının kapanış oturumuna katılacak. Toplantının kapanış konuşmasını yapması beklenen MHP Lideri Bahçeli, Serik ve Aksu ilçelerinde teşkilatları ziyaret edeceği bildirildi.

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x