Devlet Bahçeli'den Erdoğan'a BM tebriği

25 Eylül 2019 Çarşamba 11:08

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmasından dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak tebrik etti.

Devlet Bahçeli'den Erdoğan'a BM tebriği
MHP lideri Bahçeli, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmasından dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak tebrik etti. Erdoğan, teşekkürlerini sunduğu Bahçeli'ye, rahatsızlığından dolayı da acil şifalar dileğinde bulundu.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin BM Genel Kurulu sonrasında yaptığı telefon görüşmesine ilişkin görüntü paylaştı.


İşte o paylaşım;

Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı sayın @dbdevletbahceli sayın Cumhurbaşkanımız @RTErdogan’ı arayarak Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda yaptığı konuşma dolayısıyla tebrik ve teşekkürlerini iletti.


Ne olmuştu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 74. Genel Kurulu'nda harita göstererek, "Ben merak ediyorum bu İsrail neresidir? Bu İsrail'in toprakları nereleri kapsıyor? 1947'de neresiydi, 1949-67'de neresiydi ve şu anda İsrail neresidir? BM İsrail'le ilgili aldığı kararları uyguluyor mu? O zaman BM ne işe yarıyor?" ifadelerini kullandı. Suriye konusuna da değinen Erdoğan, Akdeniz'de boğulan Suriye'li Aylan bebeğin fotoğrafını göstererek "Milyonlarca masumu çok çabuk unuttuk. Aylan bebeği dünya çok çabuk unuttu" eleştirilerinde bulundu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 6

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Tırak Kor 4 ay önce yorumlandı

böl:5==>sonuç sifir.bi̇zi̇m çi̇n i̇le türki̇stani konuşmamamizin da bi̇r değeri̇ var-zi̇ra konuxursak abd ni̇n tuzağina düşeri̇z-ama türki̇stanli akilli i̇nsanlar abd ni̇n i̇pi̇yle kuyuya i̇nmek i̇stedi̇ler ama epeyi̇ zayi̇at verdi̇ler-gün geli̇r keser döner sap döner-hesap döner.abd ni̇n aklina i̇hti̇yacimiz ne bi̇zi̇m nede türki̇stanlilarin vardir.selam ve dua i̇le

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Tırak Kor 4 ay önce yorumlandı

böl:4=>doğu türki̇stan i̇se===>türkistanın doğu kısımları çin devletini o zamanlar kontrol altında tutan mançular tarafından 1876da işgal edildi. 8 sene süren kanlı savaş sonrasında mançu i̇mparatorluğu, 18 kasım 1884 tarihinde doğu türkistanı resmi olarak ilhak etti *****135 senedi̇r esarette..be bi̇rader sen akilliysan neden önce bati türki̇stani kollamiyorsunda-doğuyu kollamaya çalişiyorsun..demiekki̇ bi̇lgi̇si̇zsi̇n**devlet cahi̇ller gi̇bi̇ hareket etmez**türki̇stan 15 kere ayaklandi.sonuç

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Tırak Kor 4 ay önce yorumlandı

böl:3=>buda abd ni̇n türki̇ye çikarlarini zedeleme akaciyla suri̇yedeki̇ zayiflamasini gütmüştür!*türki̇ye abda yi̇ bi̇li̇r onursuz ve şerefsi̇z bi̇r ülkedi̇r ama *doğu türki̇stanla bi̇zi̇m i̇li̇nti̇mi̇z 150 yildir vardir----türki̇stan doğu ve bati di̇ye i̇ki̇ye ayrilir*1924 yılında sovyetler birliğinin kurulmasıyla batı türkistan, özbekistan, kazakistan, kırgızistan, türkmenistan ve tacikistan olmak üzere 5 cumhuriyete bölündü..."bunlar bati türki̇stan adini alir"

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Tırak Kor 4 ay önce yorumlandı

böl:2=> yükselmesi̇ ve dünyada abd ni̇n ti̇caret merkezleri̇ni̇ bi̇r bi̇r eli̇nden almasini ona bi̇r takim müeyyi̇deler uygulayarak ambargolari aldi..çi̇n bi̇r şeki̇lde geri̇ adim atmaliydi.abd -bi̇zi̇m i̇çi̇mi̇zdeki̇ tirtillari uyandirarak -çi̇ni̇n yumuşak karni olan doğu türki̇ştani ayaklanmalara i̇teledi̇ bunun i̇çi̇n paralar verdi̇ amaç türki̇yedeki̇ bi̇lgi̇si̇zleri̇ ve türki̇standaki̇ gençli̇ği̇ ayaklandirmak ve çi̇ni̇ kariştirmakti-türki̇ye böyle bi̇r tuzağa düşerse-hem çi̇n-rusya

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Tırak Kor@ali tanrıkulu 4 ay önce yorumlandı

be bareder bi̇raz beyni̇n açik olsun-tari̇h ve coğrafyani kendi̇n sifirliyorsun--doğu türki̇stan la bi̇zi̇m i̇lgi̇mi̇z 100lerce yila dayanir.çi̇nli̇ler dünyada-savaşmakmtan tek korktuğu mi̇llet türk mi̇lleti̇di̇r.bunu sayin rte ni̇n yüzene bu günki̇ çi̇n devlet başkani söylemi̇şti̇r--şi̇mdi̇ abd gi̇bi̇ orospu çocuğu şeytana bi̇le papucu ters gi̇ydi̇ren i̇bne-trumpun dünyadaki̇ tüm raki̇p ülkelere göz daği vererek ti̇caret kafasila çi̇ni̇n dünyadaki̇ ti̇carette yen'i̇n dolar karşisindaki̇

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

ali tanrıkulu 4 ay önce yorumlandı

doğru tayyip doğu türkistandan kelime etmedi, etmiyor sana da tebrik etmek düşer, ümmetçi siyasete teslim oldun

0 Kişi beğendi.