Devlet Bahçeli'den Kemal Kılıçdaroğlu'na salvolar

12 Ocak 2020 Pazar 19:06

Kemal Kılıçdaroğlu'na yüklenen MHP Lideri, "Densiz, cahil, maskara" gibi ifadeler kullandı. Bahçeli, konuşmasının devamında CHP Lideri'nin kayışı kopartıp şanzımanı dağıttığını söyledi.

Devlet Bahçeli'den Kemal Kılıçdaroğlu'na salvolar
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da partisinin düzenlediği kampın kapanış oturumunda kameralar karşısına geçti.


Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan MHP Lideri, Türkiye'nin Libya'ya konusunda attığı adımlara karşı çıkanlara sert bir dille cevap verdi.

"CAHİL, DENSİZ, SİYASİ MASKARA"

Devlet Bahçeli, "Ne işimiz var Suriye'de, ne arıyoruz Libya'da diyenler, görevli ve taşeron değillerse, kesinlikle tarih ve coğrafya cahilleridir. Bunlar, değil devlet yönetmeyi, kendilerini bile yönetmekten mahrum kalmış densizlerdir. Muhalefet yapmayı, Türkiye'yi muhaliflikle, yabancılara muhbirlikle karıştıran ve kaynaştıran siyasi maskaraların tekne gibi rotalarını kaybettiği ortadadır.

Türkiye'nin olmadığı bir Orta Doğu'yu ya da Akdeniz tablosunda kuşun, kurdun, karıncanın bile hayat hakkı olmayacaktır. Aynı şey, Balkanlar ve Kafkaslar için de geçerlidir." şeklinde konuştu.

"KILIÇDAROĞLU KAYIŞI KOPARTMIŞ, ŞANZIMANI DAĞITMIŞTIR"

Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirilerine devam eden MHP Lideri, "Kılıçdaroğlu kayışı kopartmış, şanzımanı dağıtmıştır. Kılıçdaroğlu, salladıkça sallamıştır. CHP Genel Başkanı kurusıkı atmakta, baltayı taşa vurmaktadır.

FİZAN'IN YERİNİ GÖSTERİN DESTEK FİLİPİNLER'İ GÖSTERİR

Fizan'ın haritada yerini gösterin dese gösteremez. Gösterse gösterse Filipinler'in yerini gösterir.

Fizan ile Türk askerinin gideceği yer arasında en küçük bağlantı bulamazsınız.

KILIÇDAROĞLU YALAN ANITIDIR

Bir bakıyorsunuz Kılıçdaroğlu niye herkesin olduğu yerde biz yokuz diyor. Bir bakıyorsunuz ne işimiz var deyip kendisiyle çelişiyor. Kılıçdaroğlu yalan anıtıdır.

FETO'nun CHP'de kurduğu düzeni görmeyip üç maymunu oynarlar.

Kılıçdaroğlu'nun sözleri yalandır. " dedi.

CHP-HDP-İP

Bilindiği üzere CHP, HDP, ve İyi Parti Türk askerinin Libya'ya gitmemesi için Meclis'e gelen tezkereye hayır oyu vermişti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türk askerinin Libya'ya gitmesinin bölgeye fayda sağlamayacağını savunmuştu.

 

KASIM SÜLEYMANİ SUİKASTI

Devlet Bahçeli, Kasım Süleymani'nin öldürülmesine ilişkin ise, şunları söyledi: "İran'ın bu ülkedeki en kilit isminin öldürülmesi bütün olumsuzlukların hesaplandığını da göstermektedir. Herhangi bir ülke suçlu gördüğü bir devlet görevlisine saldırırsa adalet ve hukuk rafa kalkar orman kanunları geçerli olur. Trump'un suçlu bulup öldürdük demesi tam bir kırılmadır. Madem suçluydu suçlunun nasıl yargılanacağı hangi hukuki işlemlere muhatap kılınacağı herkesin bildiği bir husustur. Bana göre suçlu ölmesi demek barbarlıktır, eşkiyalıktır. Suçu belirleyip suçluyu cezalandırmak hiçbir ülkenin haddi değildir. ABD Başkanı'nın Kasım Süleymani'yi savaşları önlemek için öldürdük ifadesi uluslararası hukuka aykırıdır."

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 4

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Gerçekleri Gören Vatandaş 6 ay önce yorumlandı

işi gücü kışkırtma

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ülkücü 6 ay önce yorumlandı

seçmene vadedeceği hiç bir şey yok, yapacağı tek şey kışkırtma, kamplaştırma, nefret ettirme, düşmanlık yaratma , kan çıksa birisi ölse çok sevinecek

2 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

barış 6 ay önce yorumlandı

sarı öküzün yanında duran ya huyundan ya tüyünden kaparmış reisin yanına geçince onun siyaset üslubunu aynen aldı

3 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

cevher doğanay 6 ay önce yorumlandı

bahçeli̇ ne demek i̇sti̇yor türki̇ye anlamiyor saçmaliyor.

3 Kişi beğendi.