DSP MHP ANAP koalisyonu dönemi incelenecek

14 Nisan 2013 Pazar 10:04

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin iktidarda olduğu döneme sert eleştirilerde bulunan Başbakan Erdoğan DSP MHP ANAP koalisyonunun inceleneceğini ifade etti.

DSP MHP ANAP koalisyonu dönemi incelenecek

DSP MHP ANAP koalisyonu dönemini incelemek için araştırma komisyonu kuruluyor. Başbakan Erdoğan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin koalisyon ortağı olduğu dönemin inceleneceğini açıkladı.

BAHÇELİ İNKÂR EDİYOR ORTAYA ÇIKARACAĞIZ
Kalktı Bahçeli meydan okudu. Kendi dönemleriyle ilgili araştırma komisyonu meselesi. Dönünce inceleteceğim arkadaşlarıma. Onların dönemini inceleteceğiz. Bu bankaların 111 katrilyon kaybı var. Faiziyle beraber 246 katrilyon buluyor. Şimdi böyle bir gerçek ortada duruyorken bunu inkar ediyor. Geç onu, geliyoruz zorunlu tasarrufa. 3.5 yıl onların iktidarı dönemi, daha gerisi de var. 13.5 katrilyon da ordan var. KEY’e geliyoruz. 3.5 katrilyon tamamen bunların dönemine ait. Bunu da biz hallettik. Rakamlar ortada. Enflasyon, faiz oranları ortada. Bütün bunlardan sarfı nazar ediyor, benim dönemde yok diyor. Şimdi hepsini çıkaracağız ortaya. Kimbilir daha neler çıkacak?" 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x