Engin Alan'dan Mektup Var

31 Aralık 2012 Pazartesi 15:52

MHP İstanbul Milletvekili emekli Korgeneral Engin Alan, ülküdaşlarına ve Türk Milliyetçilerine mektup yazdı.

Engin Alan'dan Mektup Var

 Ömrünü terörlü mücadeleye adamış, hatta İmralı canisini Türkiye'ye getiren ekibin başındaki isim, 18 yıl hapis cezasına çarptırılarak cezaevine konan MHP İstanbul Milletvekili emekli Korgeneral Engin Alan, ülküdaşlarına ve Türk Milliyetçilerine mektup yazdı.

MHP İstanbul Milletvekili emekli Korgeneral Engin Alan mektubunda şunları yazdı:" Değerli Ülküdaşlarım,Türkiye'nin her yerinden, sizlerden pek çok mektup alıyorum.Öncelikle şahsımla ilgili, yazdığınız güzel sözlerle beni onurlandırdığınız için, sizlere teşekkür ve şükranlarımı sunarım.SİLİVRİ zindan koşullarında sizlere ayrı ayrı cevap yazamadığım için üzgünüm. Beni bağışlayacağınızı ve anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyorum...Değerli Türk Milliyetçileri:Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarihinin en zor ve en sıkıntılı dönemini yaşamaktadır.

Ülke ve millet bütünlüğü ciddi şekilde tehdit altındadır.
İçeriden ve dışarıdan tezgahlanan bu "ihanet projesine'DUR diyebilecek yegane güç Türk Milliyetçileridir.Bu nedenledir ki; Partimize birlik beraberliğimize yönelik her türlü fitne komplo, tuzak ortada kol gezmektedir.Bu durumda bize düşen; saflarımızı sıklaştırmak, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek, BALGAT'daki çatının altında toplanarak çok ama çok çalışmaktır.

Bu kritik süreçte TÜRK milliyetçileri bir olmaya, beraber olmaya güçlü olmaya tarih önünde mahkum ve mecburdur.
Bu duygu ve düşüncelerle, 2013 yılının ülkemize, milletimize ve ülkümüze hayırlar getirmesi dileğiyle hepinize sevgi ve saygılar sunarım.Engin ALAN"


Yorum Gönder

@name x