Gürsel Tekin'in canlı yayın tepkisi

05 Mayıs 2013 Pazar 10:04

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının sadece iki TV kanalında gösterilmesine tepki gösterdi.

Gürsel Tekin'in canlı yayın tepkisi

Gürsel Tekin'in canlı yayın tepkisi! Gürsel Tekin, Parti Meclisi Toplantısı'nın basına kapalı bölümüne geçildiğinde Genel Merkez'deki CHP muhabirlerinin yanına giderek kısa bir konuşma yaptı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun Parti Meclisi Toplantısı'nın basına açık bölümünde yaptığı konuşmanın, kısa bir süre sadece iki televizyon kanalında canlı olarak gösterilmesine tepki gösterdi.

Gürsel Tekin, "15 dakika önce bu ülkenin ana muhalefet partisi başkanı çok önemli açıklamalarda bulundu. Görüyoruz ki, sadece iki kanal kısa sürelerle genel başkanımızı konuşmasını canlı olarak vermiş. Arkadaşlar, size göre ana muhalefetin ne söyleyeceğinin önemi yok mu? Elinizi vicdanınıza koyun, bu ülkede basılan 4.5 milyon gazetenin 3 milyonunu CHP seçmeni okuyor, bunu bilmiyor olmazsınız. Hepinizi çok seviyorum , ama bu böyle devam ederse bütün ilişkimizi gözden geçirmeliyiz. CHP kime konuşacak arkadaşlar?" dedi. 

Medya kuruluşlarının CHP'ye yönelik karartmaya devam etmesi halinde bir takım önlemler almak zorunda kalacaklarını belirten Gürsel Tekin, "Öyleyse bundan böyle biz çağırmayalım siz de izlemeyin arkadaşlar. Yayınlamayacaksınız ne diye izliyorsunuz" dedi. 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x