İç Güvenlik Paketi'nin kalan maddeleri komisyona çekiliyor

12 Mart 2015 Perşembe 23:35

TBMM Genel Kurulu'nda görüşülmekte olan İç Güvenlik Paketi'nin 68'den 130. maddeye kadar olan kısmının, İç Tüzük'ün 88. maddesine göre komisyona geri çekilmesine ilişkin hükümet tarafından önerge verildi.TBMM Genel Kurulu'nun 75....

İç Güvenlik Paketi'nin kalan maddeleri komisyona çekiliyor

TBMM Genel Kurulu'nda görüşülmekte olan İç Güvenlik Paketi'nin 68'den 130. maddeye kadar olan kısmının, İç Tüzük'ün 88. maddesine göre komisyona geri çekilmesine ilişkin hükümet tarafından önerge verildi.

TBMM Genel Kurulu'nun 75. birleşimi saat 14.00'te açıldı. İkinci yoklamada toplantı yeter sayısı bulunarak görüşmelere geçildi. Birleşimi Meral Akşener yönetiyor.

Kamuoyunda iç güvenlik paketi olarak bilinen "Polis Vazife ve Salahiyet Kanunu ile Bazı Kanun ve KHK'larda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı"nın görüşülmesine kaldığı yerden devam ediliyor.

Görüşülmekte olan 132 maddelik tasarının 67 maddesi kabul edildi. Hükümet, İç Güvenlik Paketi'nin 68'den 130. maddeye kadar olan kısmının İç Tüzük'ün 88. maddesine göre komisyona geri çekilmesine ilişkin önerge verdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder

@name x