İlker Başbuğ'a ziyaret

11 Ocak 2013 Cuma 10:50

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Silivri Cezaevi'ne yapacağı ziyaretin günü belli oldu. Devlet Bahçeli 14 Ocak'ta İlker Başbuğ'u ziyaret edecek.

İlker Başbuğ'a ziyaret

 İmralı görüşmelerine tepki olarak Silivri Cezaevi'nde eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'u ziyaret edeceğini açıklayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ziyaret günü belli oldu.

Devlet Bahçeli 14 Ocak Pazartesi günü İlker Başbuğ'u Silivri Cezaevi'nde ziyaret edecek.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ergenekon davasından tutuklu bulunan eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'u pazartesi günü Silivri'de ziyaret edecek.

Devlet Bahçeli Salı günkü grup toplantısında İmralı ile yürütülen görüşmelere çok kızmış ve kendisinin de Silivri Cezaevi'ne giderek İlker Başbuğ'u ziyaret edeceğini açıklamıştı.

Devlet Bahçeli şu ifadeleri kullanmıştı:

"Madem İmralı’ya ziyaret sıklaşmıştır, değil mi ki terörist başına gitmek kutsanmıştır; bu durum karşısında İmralı’daki terörist sizin olsun.

 Biliniz ki ben de Silivri’ye gidip, terörist olmakla ve terör örgütü kurmakla suçlanan, bize göre de terörle mücadelede tarihi vazife üstlenen ve bu konuda eşsiz hizmetleri bulunan 26’nci genelkurmay başkanımızı ziyaret edeceğim ve onunla Allah’ın izniyle kısa süre içinde kucaklaşacağım."

Yorum Gönder

@name x